Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan mobilt akarok venni...

Olyan mobilt akarok venni amin a zene is jól szól, de azért sok mindent is tudtok. Tudtok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ma már szinte az összes normális telefon tud mp3 lejátszó minőséget visszaadni. Ajánlanám a sony ericssonokat, ha nem is a walkman szériából -mert annak nem valami jó a kamerájuk- én egy k750-et használok már 2 éve, nagyon jó képeket csinál, vettem hozzá walkman-headsetet és így tökéletes mp3 lejátszó is.
2009. júl. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
sony-t ne vegyél, designosak, de azon kivül sok mást nem tudnak
2009. júl. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sony Ericsson a legjobb
2009. júl. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És mit gondoltok a Samsung G800ról?
2009. júl. 2. 17:55
 5/9 A kérdező kommentje:
Mert most a lecsúsztathatós mobilok tetszenek.
2009. júl. 2. 17:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem Sony W395-m van, baromi jól szól rajta a zene és tud mindent amit más teló. :) 2MPes kamerája van, nem csinál csúcsminőségű képeket, de szerintem elfogadható. Ésmég szétcsúsztathatós is :D
2009. júl. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha rám hallgatsz pda-t veszel sokat tud és a hangja megszégyeniti a mp3 lejátszokat!!
2009. júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Sonyt nevegyél mert dizájnos fos és tudásba sehol sincs egy jó symbianos nokiához képest
2009. júl. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a Sony igenis jó. Pl az Xperia X10 Mini*.*
2010. aug. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!