Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HTPC kategóriában indulva,...

HTPC kategóriában indulva, (1080i film, zene, internet) milyen mini-itx alaplapot (előny a kis fogyasztás), házat tudna-e valaki ajánlani?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Intel Atom [link] szerintem jó választás lenne, az ára sem vészes.
2011. jún. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Házak tekintetében pedig határ a csillagos ég (legalábbis az árak tekintetében) lényegében olyat válassz ami az igényeidnek és a pénztárcádnak megfelelő: [link]
2011. jún. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Panda Péter ***** válasza:

csakis amd brazos alapú gépet szabad venni htpc-nek, mert a prociban lévő integrált mag jóvel fejlettebb, mint amiket atom mellé szoktak rakni.

pl: [link]

2011. jún. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez az AMD Brazos alaplap "AsRockéktól" viszi az 1080p -s wmv fájlokat, illetve a YOUTUBE 1080p -s videókat? Ezzel még talán játszani is lehetne?
2011. jún. 7. 07:36
 5/6 Panda Péter ***** válasza:
talán még a 3d-s full hd-hoz is van benne hardveres gyorsítás.
2011. jún. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor a mozizást szinte teljesen lefedné az AsRock eme új csodája? Mintha láttam volna belőle egy korábbi verziót, amiben még nem mindenütt volt benne a tartós kondenzátor. Fontos a mostani lapoknál, hogy tartós alkatrészekből készüljön, a hőtűrés miatt? Köszönöm a válaszokat! Egyébként nézegettem ezeket az új AMD-s mini-itx lapokat, de nem tudok dönteni a három gyártó által készített és jelenleg fellelhető MSI, AsRock és Gigabyte deszkák közül. Mi a különbség közöttük teljesítményben, gondolom a csatlakozókon nem sok minden múlik. Asus lapja az ára miatt kicsit húzós lenne, de wifi nem is szükséges.
2011. jún. 7. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!