Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson live vagy Mini pro?

Candykiller kérdése:

Sony ericsson live vagy Mini pro?

Figyelt kérdés

2012. jún. 7. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a billentyűzet megéri neked az árkülönbséget, akkor mini pro.
2012. jún. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! csak a billentyűzet miatt?
2012. jún. 7. 20:49
 3/7 anonim ***** válasza:
talán a kijelzője szebb képet add a mini pronak viszont a live-nak jobb a hangszórója.
2012. jún. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Meg a Mini Proban ugye ott a Bravia Engine.De zabálja az akksit, mint az állat, így érdemes kikapcsolni.

Egyébként a hardver és a szoftver megegyezik, így jóformán csak a bill. teszi ki az árkülönbséget.

2012. jún. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nekem mini pro-m van, most lesz idén 2 éves, és még tökéletes állapotban van, leszámítva, hogy párszor a földön csattant.

A kamera nagyon jó benne, sokszor hallgatok rajta zenét is, sőt még filmet is néztem rajta, igaz kicsi a képernyője. A billentyűzetet eleinte nem nagyon használtam, inkább most jövök bele, és akkor, ha hosszabb szövegeket akarok írni.

Hát, mit is mondjak még róla... ez az első érintős telóm, de szeretem. Igaz néha úgy vagyok vele, hogy jobb lenne billentyűs, mert ugye a kezem miatt állandóan maszatos lesz a kijelzője. De asszem ezt el lehet viselni.

2012. jún. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
esetleg x10 mini prod van 2 eve. a sima mini pro tavaly jott ki.
2012. júl. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hardverben megegyezik a kettő, viszont a live-nak nagyobb a kijelzője, és a hangszórója jobb.

Vedd azt, amelyik jobban tetszik, mert mind a kettő jó.

2012. júl. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!