Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobil rendelés külföldről HELP?

Mobil rendelés külföldről HELP?

Figyelt kérdés

Külföldről rendelnék mobilt jóval olcsóbban, mint a piaci ár. Nem webáruházból, hanem hirdetésből. Előre utalást kérnek és majd utána küldik a cuccot. Félek attól, hogy átutalom a pénzt és nem küldenek semmit vagy vmi sz*rt. Szerintetek merjek előre utalni?

Esetleg van utánvéttel rendelés külföldről?



2012. jún. 7. 23:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

NEHOGY RENDELJ!!!!!


CSALÓK!!

2012. jún. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

PayPallel utalhatsz, de nem ajánlom.

Ha nem jön, chargeback és viszlát..

2012. jún. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nekem is eléggé gyanús.


A paypal-os, hogyan működik? vissza lehet vonni a fizetést, ha nem kapom meg a cuccot? szal csak akkor kapja meg a pénzt, ha én is megkaptam a mobilt?

2012. jún. 7. 23:12
 4/14 A kérdező kommentje:
légyszi írjátok le!
2012. jún. 7. 23:12
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem,szerintem azon megkapja a pénzt és utánna küldi,ha küldi.De szerintem ne rendelj onnan,inkább vedd meg itthon,de legalább az biztos,ha külföldről rendeled nagyon olcsón,akkor nem kizárt,hogy kínai utángyártott sz.r,olyakat meg vaterán is tudsz venni,ne rendelj így
2012. jún. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
és a chargeback nem csak bankkártyás netes vásárlásnál van? átutalásnál is lehet?
2012. jún. 7. 23:56
 7/14 anonim ***** válasza:

A panaszkezelés egyik eszköze a „chargeback”. Ezt a fogalmat csak az online bankkártyás fizetéssel kifizetett vásárlások során lehetséges értelmezni.

Milyen az a telefon ami neked annyira megérné,hogy kifizeted a pénzt és lehet nem kapsz semmit?

2012. jún. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Csak átutalást fogadnának el. Arra van valami garancia, hogy visszakapjam esetleg a pénzt?


amúgy ájfón.

2012. jún. 8. 01:02
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem fogod megkapni!!!! Nehogy utalj! Ezek csalók, erre szakosodnak, jó ajánlatot tesznek, ami egy kicsit reális, 100-ból pár ember bedől, már megérte nekik.


Tuti, hogy csalók.

2012. jún. 8. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha Iphonet akarsz venni 20-25E-ért,akkor az tuti,hogy kínai klón és olyat pedig ne vegyél,mert nem egy ismerősömnek volt olyan és egy nagy rakás szar
2012. jún. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!