Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google play (android market)...

Google play (android market) áruházban hogy frissíthető a készülék típusa?

Figyelt kérdés
Új telefon vásárlásakor, hogy oldható meg hogy ugyan ahhoz a gmail fiókhoz az áruház frissítse a telefont? Bejelentkeztem a telefonon a gmail fiókkal a google play-be, de még mindig a régi telefonra akarja letölteni a dolgokat, az újjal nem kommunikál!

2012. jún. 8. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:

A nem használt telódon csinálj egy factory resetet, így a gmail fiók onnan törlődni fog, és csak az újjal fogod tudni használni.

Mellesleg, ha számítógépről nyitod meg a play.google.com-ot, ott ki tudod választani, hogy melyik készülékedre töltődjön le az alkalmazás.Ha nem akarod a másikat resetelni.

2012. jún. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A régi telóba betettem vissza a kártyát és csináltam egy factory resetet, ezután vissza a kártya az újba, gmail-be bejelentkezés, google play-be is, de még mindig a régi telefonra akar tölteni, ha rámegyek az installra valaminél.

Gépről is próbáltam, a lenyitható listában csak a régi telefont lehet kiválasztani, pedig az be sincs kapcsolva, az új telefon nem jelenik meg ott sem, pedig az szinkronizál a gmailemmel?

Tudtok segíteni?

Köszönöm az előző hsz-t!!!

2012. jún. 9. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!