Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont válasszak?

Milyen telefont válasszak?

Figyelt kérdés

Most Samsung s5230 van, de újat akarok csak nem tudom h melyik legyen.


Nokia lenne a legjobb (mind1 h érintős vagy sem) de jó képeket csináljon, ne legyen túl elavult, ne legyen túl drága, wifi se ártana de az annyira nem fontos. Tehát egy normálisabb legyen.


2012. jún. 9. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Androidos teló esetleg?


Huawei y200 vagy Sony live.

2012. jún. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha Nokia kellene, ami jó képeket csinál, akkor N8, de nem ajánlom.Bár eleve nem vagyok Symbian párti, még mindig túlárazott.


Inkább a Huawei y200, vagy SE Live, ahogy az előttem szóló mondta.Lényegesen olcsóbbak, és ár-érték szempontjából jobbak is, mint az N8.

2012. jún. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
N8 csak akkor ha a fotózás a legeslegfontosabb. Amúgy én valamiért úgy érzem, hogy neked az Xperia Ray tetszene.
2012. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!