Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s3 vs HTC One X?

Samsung galaxy s3 vs HTC One X?

Figyelt kérdés

Melyik telefont vegyem? Nem tudok köztük dönteni.

Ha lenne más ajánlatotok írjátok le. Ár mind1 .



2012. jún. 9. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha mindegy az ár, akkor is a One X.
2012. jún. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem one x van, és valami brutális. A samu igen nyomorékra sikeredett, és a kezelőfelület is egy fos lett.
2012. jún. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

HTC One X

De lehet egy Xperia S-el is jól járnál.

2012. jún. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
HTC One X, elég egyértelmű.
2012. jún. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Htc One X.. Minden szempontból!!!!!
2012. jún. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
HTC One X!
2012. júl. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=wo9CsdV9uSo&feature=player_de..


Nézzétek már meg One X fanok, hogy az asztalra rakott csúcsgépetek 23 km/h sebességet mutat!! Bravó HTC!

2012. júl. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Újabb Benchmark huszár vérpistike...Bravó Jaby.


Az ne zavarjon, hogy az S3 hardverét semmi nem használja ki az ég világon.Ha van rá pénzed, vedd meg, hajrá.Max arra jó, hogy vagizz vele 2-3-at, 'oszt csókolom.

2012. júl. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Mi a benchmarkság abban, hogy egy asztalra rakott készülék azt mutatja, hogy 23 km/h-val megy?? Szerinted ez normális??

Mert szerintem nem!

És igen, vettem egy S3-at, mert lehet akkut cserélni benne, mert erősebb a hardvere, és mert van benne SD kártya lehetőség, ami a HTC-ben nincs. Te meg akkor mondj véleményt, ha már láttál közelről normális telefont! Okoska...

2012. júl. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vettél egy S3-at.Egészségedre.Abból a 200 rugóból kb. 80-90 ezret tudsz napi szinten kihasználni.Persze, ha van rá pénzed akkor hajrá.

Egyébként meg, hajrá: 23 km/h-val megy.És akkor mi van?

Lehet vagizni azzal, hogy 4 magos exynos processzor...na bumm.Maximum 2-t használ a rendszer a legjobb esetben is.NFC chip?Biztos frankó, de amíg itthon nem tudsz vele fizetni, vagy kihasználni a lényeges előnyét, addig egy hasznavehetetlen mókusvakítás.S voice?Biztos király cucc lehet, csakhogy nem ide tervezték...bár unalmasabb napokon tuti el lehet trécselni vele, vagy megmutatni a haveroknak, hogy visszabeszél a telefon.Kínai műanyag hatás, ráadásul visszatértek a szálcsiszolt fém hatásra?SD kártya csere?Na és, a HOX 32 GB-os belső térhelye nem elég?SD kártyából is ez a max, amit bele tudsz rámolni egy telóbe.Biztos klassz az S3, nekem nem tetszik.Az S3 még 2 év múlva is teljesen felesleges lesz.De a HOX is.

Térjünk ki a motionwiz-re.Ugyanaz, mint a TW, csak átkeresztelték, ettől függetlenül ugyanolyan optimalizálatlan, de legalább a 4 magos soc-on nem szakad össze a rendszer kéthetente.


Nekem egy Dézim van, főzött rommal ugyanolyan gyors és stabil, mint az S3, csak mindezt 800 MHz-en.Hiába nem 23 km/h-s, amit napi szinten el kell intézni, azt tökéletesen végre tudja hajtani, csak az ára nem a csillagos egekben van, illetve még meg is éri az árát.Ettől függetlenül nem rossz az S3, de ha az ár-érték arányt is vesszük alapul, vagy esetleg azt, hogy a HOX tegra3-as socját még ki is használja pár játék, jobban megéri mint az S3.

Akku dolog....de érdekes, iPhone esetén senki sem húzza a száját, vígan el van vele mindenki...

Okoskázhatsz felőlem, annyira nem ütött szíven, mindenesetre akkor sem vennék S3-at, sem HOX-ot, ha röhögve, zsebből kipengethetném, mert felesleges cucc.Lehet azért, mert okoska vagyok, és tudom, hogy mi az ami megéri, és mi az, ami nem.

2012. júl. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!