Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s3 vs HTC One X?

Samsung galaxy s3 vs HTC One X?

Figyelt kérdés

Melyik telefont vegyem? Nem tudok köztük dönteni.

Ha lenne más ajánlatotok írjátok le. Ár mind1 .



2012. jún. 9. 19:52
1 2
 11/11 anonim válasza:

Bár itt nem egymással kell vitázni, hanem az eredeti kérdésre válaszolni, de mivel a két kérdéses telefonnal kapcsolatos a dolog, egy rövid választ még írok.


Azért választottam a Samsungot a HTC helyett, mert én napi szinten használom a GPS-t benne, és igen, szeretném használni az NFC-t is, és nekem igenis fontos, hogy legyen benne kivehető SD kártya. Az sem hátrány, ha cserélhető az akkuja, mert volt olyan eset, hogy nem tudtam tölteni, és egy csere akku ilyen esetben elég sokat segített.

Ezek mind olyanok, amiért az egyik ember ilyet vesz, a másik pedig olyat. Kinek ez a szempont fontos, kinek meg az, ezen igazából felesleges vitázni. Tény, hogy mivel nekem fontos a GPS, sohasem vennék egy olyan telefont, ami álló helyzetben azt mutatja, hogy szaladok. Amúgy meg nem játékra használom, tehát hidegen hagy, hogy milyen Tegra chipre optimalizált játékok jelennek meg.

A Motionwiz vs. Sense dologról pedig csak annyit, hogy egy másik, 3D-s shel-t használok, így megint csak teljesen mindegy milyen a gyárija. Ezek után gondolom már érted, hogy miért a Samut választottam.

Örülök, hogy meg vagy elégedve a telefonoddal, egyelőre én is az enyémmel. És remélem, hogy ez így is marad még sokáig.


Üdv.


Jaby

2012. júl. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!