Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? ZTE...

Melyiket válasszam? ZTE skate, Motorola motoluxe, Huawei Ascend Y200, Nokia Lumnia 710 (bár a win-phone-ok nem annyira jönnek be)?

Figyelt kérdés

2012. jún. 9. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezek közül? Y200.Bár a Lumia 710 lenne a legjobb, de ha egyszer nem jön be, akkor nem.
2012. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak ezek vannak? Y200, nem egy erőgép, de legalább megfelelő az árazása. Többi felejtős. Illetve ugye a 710, ha "elnézed" neki, hogy WP. Xperiák nem érdekelnek esetleg?
2012. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajna a Sony-k arany árban vannak a t-mobile-nál. (lehet, máshol is :))
2012. jún. 9. 21:15
 4/11 anonim ***** válasza:
Live with Walkman 36000. Egyjáltalán nem aranyár.
2012. jún. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
OT-995 50 ezer.
2012. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a hozzászólást!

A Sony készülékek elképesztően jók. Egy baj van a számomra elérhető Sonykkal: Négy éve csak 3,2'' körüli odanyúlósaim vannak. Netezek rajtuk döcögve, zoomolgatva. Filmet nézek rajtuk gúvadó szemmel.

Szívem szerint a ZTE-s tepsit választanám, de 18 hónap múlva, amikor a következő telefont veszem, már komoly fogyatékosságai lesznek az akkori alkalmazások hardverigénye miatt.

A Motorola is csak 800 MHz.

Az Alcatel viszont nagyon király. De a vele kapcsolatos előítéleteim levetkőzésén még sokat kell dolgoznom. Viszont ahogy a Mobilarénában olvasom, ez már csak az én hülyeségem :).

2012. jún. 9. 23:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Az új Alcatelek tényleg nagyon jók, már az OT-990 is az volt. A Skate nemhogy másfél év múlva, már most is nagyon elavult.
2012. jún. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Legalább reális az önkritikád. :D

Abszolút semmi ok az aggodalomra.

2012. jún. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Megrendeltem az Alcatelt! Köszi 21:31-nek :)! Ő adta a kezdőlökést. Utána rengeteget olvastam róla, és csak jót. Többek között azt, hogy gyakorlatilag ugyanolyan erős, mint egy Samsung Galaxy S+, csak nem Amoled a kijelzője. Viszont nagyobb, jobb a nenüje, nem gyűjti az ujjlenyomatot, és nem 70-80 000, hanem (én legalábbis) 45 eFt.-ért rendeltem a rózsaszín webáruházból, aranykártyával.

Valószínűleg sokat fog javulni a márkanév presztízse ennek a telefonnak köszönhetően. Pláne, hogy már csak a márkanév egyezik meg, a gyártó egészen más.

Mondjuk én mindig hülyeségnek tartottam a gagyi márkák felélesztését (Tibi csoki, Dacia, stb.), hiába nem ugyanaz a termék, végigkíséri a múltja, és csökkenti a keresletet.

Remélem az Alcatelnél ez nagyon hamar elkopik.

Amikor feltettem a kérdést, úgy láttam, hogy inkább ZTE, v. HTC, v. Huawei, mint Alcatel.

Most úgy látom, hogy inkább Alcatel, mint ZTE, HTC, Huawei, sőt a legtöbb Motorola, és LG.

2012. jún. 11. 19:35
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Pacsi mindenkinek srácok.Újabb eltévedt bárányt tereltünk a helyes útra.Szuperhősök vagyunk. :D


Kérdező: használd egészséggel, jó vételt csináltál.És legalább te megcsináltad azt, amit sokan nem, és amiatt mondtak le egy jó cuccról, amit kifejtettél.Neked legalább van eszed, vettél egy remek telefon, remek ár-érték aránnyal. ;)

2012. jún. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!