Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lassítaná az X8-at?

Lassítaná az X8-at?

Figyelt kérdés
Most fogok venni egy Sony Ericcson Xperia X8 telefont amiben tudtommal meg olvastam is hogy maximum 16 gb memóriakártyát tud kezelni. Ha veszek bele egy ilyen nagy memóriával rendelkező microsd-t akkor le fog lassulni? És mekkorát ajánlanátok aminél tuti, hogy stabilan és normál sebességgel fog menni?

2012. jún. 9. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Akármekkora kártyát rakhatsz bele, ameddig képes kezelni a kapacitást, ettől nem lesz gyorsabb, vagy lassabb.

Vehetsz bele nyugodtan egy 16 GB-os kártyát, bár nem értem, miért egy olyan telefont veszel, aminek a reális ára alig több, mint az SD kártyáé?!.

2012. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne vegyél X8-at, elavult telefon. Kivétel, ha 15-nél olcsóbban veszed. Lelassulni nem fog.
2012. jún. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem elég sok minden le van rá töltve, és elég lassú sajnos! Én sem ajánlom az X8-at emiatt!
2012. jún. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ment a zöld kéz. Amúgy azért veszek X8 -at mert csak zenehallgatásra fogom használni meg telefonálásra és ilyen téren szerintem ki is fog elégíteni.
2012. jún. 12. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!