Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Aktívan focizom alacsonyabb...

Aktívan focizom alacsonyabb osztályban, ha elkezdek lábra edzeni, súlyokkal konditeremben, az jelentősen lassítaná a mozgásom, lomhább lennék, vagy inkább gyorsabb lennék tőle?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
10kg izomtól persze hogy lomhább lennél, nem azért mert merevek az izmaid, hanem mert + 10kg lenne rajtad, egyébként ütközéseknél jól jön az a +10kg
2012. márc. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja de akkor nem csak lábra kéne edzened...
2012. márc. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én speciel nem lábazok, s én focizok. Nem tartom lényegesen fontosnak. Inkább felsőtestre edzek, mert egy erős váll izom/hát izom, igenis segít, egy hosszabb sprintben. Akár, még karozás is jól jön.
2012. márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha felszedsz 5-6-8 kiló izmot az még nem befolyásolja a gyorsaságod látványosan.

Lásd vannak 60 kilós és 80 kilós focisták is, még sincsenek hátrányban az izmosabbak.

de lábra nem kell izmokat felszedni.

Persze lábra is edzenek a focisták, de nem azért hogy olyan vádlijuk, combjuk legyen mint a kerékpárosoknak.

Sztem is inkább a felső testre gyúrj ha szükséges.


De tényleg csak akkor szedj fel izmokat ha szükséges.

Alacsonyabb osztályban a gyorsaság, állóképesség fontosabb, mert ott nem nagyon technikásak a focisták.

2012. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!