Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Star 3-l ezek...

A Samsung Star 3-l ezek lehetségesek?

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy ma vettem meg és érdekelne hogy ezeket tuja-e a telefon?


pl.: oldalra fordítani mint pl.: az LG KP500


és lehetséges olyan böngészőt rátenni ami pl.: alabból van a Sony Ericson Xpéria X 10 MiniPro-n van

meg Adobe Flash Player-t rátenni

meg hogyan lehet beállítani azt hogy ne tördelje az oldalakat?


köszönöm előre is a válaszokat! :)


2012. jún. 10. 00:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Kijelző elforgatás: Szerintem nem lehet, de próbáld ki, ha nem megy, akkor nem lehet.


Böngésző: olyan jót nem lehet, mint ami androidos telóknál van, a legjobb amit leszedhetsz hozzá, az az opera mini.Ez valószínűleg nem fogja megadni magát memóriakezelési gondokkal, mert tömörít rendesen.Ez az előnye.És persze a hátránya is.

Adobe Flash Player: Felejtsd el.

Tördelés:max megpróbálkozhatsz egy teljes nézettel a mobilos nézet helyett, de szerintem nem érdemes.A Samu így oldotta meg a tördelést, nekik köszönd.

2012. jún. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!