Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia X8-on...

Sony Ericsson Xperia X8-on hogyan tudnám átállítani, hogy a memóriakártyára mentse a Marketról letöltött alkalmazásokat, és ne a telefon memóriájára?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Hanyas Android fut rajta? Vagy ha azt nem tudod, akkor: A gyári szoftver van rajta, vagy custom rom?
2012. jún. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha 2.1 es rendszert használsz akkor root,és app2sd ill. link2sd , ezeket ird be google-be. (Sony ericsson x8 root és app2sd)
2012. jún. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi :D
2012. jún. 10. 10:15
 4/7 A kérdező kommentje:
sajnos nem engedi letölteni, azt írja,hogy ez az alkalmazás nem jó a telefonomra. :SS
2012. jún. 10. 10:21
 5/7 A kérdező kommentje:
pedig 2.1-es
2012. jún. 10. 10:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Gyári 2.1-es rommal nem lehet sd-re menteni. Erre van olyan lehetőség, amit az előbbi hozzászóló említett (app2sd, stb). Ennek az a lényege, hogy az sd kártyán létrehozol plusz egy olyan részt (particionálod), amire tudsz telepíteni marketről. De azt a területet nem fogja mutatni a teló, csak mivel te csináltad, tudod, majd hogy ott lesz.


Egyszerűbb megoldás, ha felraksz egy újabb romot. Abban ez a lehetőség alapból benne van, plusz kétujjas nagyítás, és egyéb javítások is. Ráadásul szerintem egyszerűbb romot cserélni, mint app2sd-t használni. Írd be googleba, hogy x8 rom csere, vagy hasonlót, vannak oldalak, ahol teljesen részletesen le van írva. Én is már többeknek leírtam, de sajnos a végén mindenki elfelejtette megköszönni, amikor már kész volt (kivéve egyet), így ezzel nem fáradozom többé. Sok helyen le van írva, googleban megtalálod.

2012. jún. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jajj lécci írd már le ! :(
2012. jún. 10. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!