Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Sony Ericsson...

Mit gondoltok a Sony Ericsson Xperia ray-ról? érdemes megvenni? Indoklást ha lehet ne.

Figyelt kérdés
Jó telefon, vagy rossz miért olyan jó? Előre köszönöm a válaszokat

2012. jún. 8. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó, érdemes.
2012. jún. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
elnézést a kérdésre egybe szerettem volna írni az " Indoklást ha lehetne"
2012. jún. 8. 15:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jo telefon tueles kijelzovel.

Ennyiert nem nagyon kapsz jobbat.

-1 GHz, 512 mb RAM, 8,1 mp kamera.

A legjobb valasztas.

2012. jún. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem olyanom van és nagyon megvagyok vele elégedve. Kiváló teljesen. Fél éve van meg, még nemtudom ugyan hogy hogy bírja az ütést. Elfutnak rajta az új játékok is. Szóval én csak ajánlani tudom. :)
2012. jún. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én épp tegnap kaptam meg a Ray-emet és eddig nagyon nagyon tetszik. Nem tudom te milyen előfizetős vagy de nekem letiltották az internet használatot a telefonomon mert sokat kell érte fizetni és amúgyse telefonon kell netezni hanem gépen na szal van benne egy csomó netes cucc de én próbálom belölle kitörölni. Amúgy összességében nagyon király telefon!!!
2012. jún. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
érdemes
2012. jún. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én dominó csomagban venném meg de nettezésre pl wifi-t használnék. mindenkinek megy a zöld kéz
2012. jún. 9. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!