Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S II kérdések (? )

Samsung Galaxy S II kérdések (? )

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egyet, és nem tiszta pár dolog. Először is észrevettem, hogy durván melegszik, sima használat közben is a kameránál meg a hátlapnál szinte forró. Ez baj?


Valamint olvastam, hogy ha főzött romot rakok fel rá, akkor az sokkal jobb, tovább bírja az akksi, meg stb. Cyanogen modot néztem eddig, ez jó?


2012. jún. 10. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Sokan panaszkodnak, hogy nagyon meleg a hátlap, ez azért lehet, mert nagyon vékony az egész telefon és nincs jól elszigetelve az akkumulátortól.

Igen, a Samsungoknak nagyon rossz a gyári ROM ja érdemes tenni rá egy másikat.


Yupiter

2012. jún. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 fairi1 ***** válasza:

újabb romra frissítsd, mondjuk az a kérdés mi van fent most?

ICS?

pár romnál előfordult melegedés, de van olyan ami nem csinálta.-..

2012. jún. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azok alapján, amit itt mondanak egyes S2 tulajok az ICS-ről, inkább ne frissíts.Eddig mindenki panszkodott rá, lefagyott, akadozott, bugos volt, stb.

Főzött Rommal száll a gari, feltéve, ha újan vetted, vagy még esetleg lenne rá valamennyi.

Melegedés...ha leszeded a hátlapot, és megnézed mennyire vastag(vagyis épp vékony), akkor rögtön érthető lesz minden.

2012. jún. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Legújabb verziójú szoftver van rajta, Samsung Kies-el frissítettem, nálam még nem fordult elő fagyás meg semmi ilyesmi, bár nem sok mindent csinálok a telefonon zenehallgatás kocsiban + olvasáson kívül. Mióta felraktam rá a legújabb szoftvert nem is melegszik annyira, mint az előzővel.
2012. jún. 10. 16:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert a többmagos processzor támogatása csak 3.0-tól van.Az ICS meg ki is használja végre.
2012. jún. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 fairi1 ***** válasza:

Főzött rommal a gari nem száll, mivel semmilyen valódi védelem nincs ellene, ellentétben a htc készülékekkel akinek a bootloader zárt. ha annyira gáz a helyzet hogy nem tudod eltüntetni a ténykedésed nyomát akkor ők se tudják látni.

van egy beépített rész ami nézi volt-e custom rom, de az könnyen átverhető.

2012. jún. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!