Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség az Android 4....

Mi a különbség az Android 4. 0 és Windows Phone 7.5 között?

Figyelt kérdés
Melyik jobb és miért?

2012. jún. 10. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Minden.


Yupiter

2012. jún. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösz a kielégítő válaszért:)
2012. jún. 11. 17:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Tényleg mindenben eltérnek.


Android: Sok lehetőség, nyílt rendszer, könnyebb testre szabni. Több alkalmazás, népszerű, sok ilyen telefon.


WP 7.5: Zárt, de emiatt stabilabb is, kevesebb alkalmazás (bár úgy hallottam a fontosak megvannak), bluetooth fájlcsere nincs. Kevesebb ilyen telefon van. No, meg hát Windows, és ahogy gépen tapasztaltam a Windows mindent jobban akar tudni nálad.


Szerintem Android, ha sok mindent ki akarsz hozni a telefonodból. De ha csak konzervatívabb módon telefonálni, néha-néha szórakozni, esetleg zenét hallgatni akarsz, semmi mást, akkor jöhet a Windows Phone is. Erre az esetre én mégis egy olcsó Androidosat ajánlanék.


Szerintem Android.

2012. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!!! a részletekért külön köszönet:) akkor valószínűleg htc one v-t választom :D
2012. jún. 11. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!