Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen különbség van a különbö...

Milyen különbség van a különböző Android verziók között?

Figyelt kérdés

2.1

2.3

4

Nem azt szeretném, h felsoroljátok csak, h nagyjából mit is takar illetve egy SE X Arcon fog menni a 4?

Mert néztem, h azt többmagos procikra lesz írva?

Telefont szeretnék, de akkor már olyat, h az is maradjon egy darabig.



2012. ápr. 23. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem többmagosakra van írva, hanem a 4-es már támogatja azokat.

Mindegyik 2011-es Xperian-n fog menni, az arc-on is.

2012. ápr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kossz szeoen a valaszt.

Azert pislogok, mert a SE Mini Proban 1 Ghz proci van es az Angry Birds akad.

A csajom Nokia700-an amiben szinten 1 Ghz proci meg tokeletesen fut, szal ezek szrint az android gepigenyesebb.

Aztan az Arcban 1,4 proci van szal nem sokkal nagyobb, mint a miniben igy tartok attol, h az Andro 4 majd kifog azon, h egy procis.

Jobbanhuz a szivem a SE Xperia P fele.

Neked mi a velemenyed?

Most Nokia 5800 van, munkatarsamnak detto, rarakta a legujabb upgradet, a hulye orul, h megy, en szornyulkodok, h milyen lassu.

Bocs, h hosszu vagyok, csak ha mar elkoltok ennyi penzt...

2012. ápr. 23. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Hàt szomszédom xperia mini-jén nemhogy az angry birds, de gameloft játékok se nagyon akadnak.


Ha akad max attól lehet, hogy sok app van telepítve ês ezek közül sok fut a háttérben vagy a rendszerrel is indul stb.

2012. ápr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elvileg jobban optimalizált. Vagyis kevesebbet fogyaszt az aksiból, gyorsabban hajtja végre a feladatokat...stb.


HD2-esen használtam még régen különféle custom romokat így volt szerencsém látni a különbséget ugyanazon a vason a verziók között (persze ezt lehet a portolás minőségének a számlájára is írni akár). Valóban sokkal gyorsabb és tovább bírja egy magasabb verziószámú android.


Ellenben az is igaz, hogy a Microsoft szigorú követelményeinek köszönhetően a WP7es telefonok nem akadnak. A rájuk írt alkalmazásokkal együtt nagyon jól összhangban vannak. Cserébe le kell mondani az androidos szabadságról.


Bár ha 5800ról váltasz akkor ezt még annyira nem fogod megérezni. A Nokia szoftveres balheréskedése után bármelyik rendszert gyorsan meg tudod majd szeretni. :)

Szintén 5800asom van... az utolsó szoftvert inkább tartották volna meg maguknak... vagy legalább lehetne downgradelni. De szerintem ezzel akarják rávenni az embereket, hogy váltsák már le :D

2012. ápr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Eveken keresztul rosszul voltam a Nokiatol, foleg ettol a trendtol, h kethetente jelent meg 5 fele telefonja, amik csak kuloben meg nevben kulonboztek..

Itt az uj Nokia 5623, 4523,7845 meg a tobbi szar.

Aztan jottek a Symbianos fas.zsaggal, mert Symbian igy, Symbian amugy kozben meg nulla.

Nem bantam meg az 5800-at, de Nokiat tobbet soha.

2012. ápr. 23. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!