Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb? Samsung Galaxy...

Melyik a jobb? Samsung Galaxy S3 vagy HTC One X?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 18:09
 1/8 fairi1 ***** válasza:

Ez rajongás kérdése, mert igazi nagy különbség nincs. pontosabban még nem ismert!

ha Sense jobban bejön mint a Touchwiz és SLCD színeit jobban szereted mint az amoledet és kinézetre HTC formavilága jön be akkor a kérdés egyértelmű. ONE X, ha fentiek nem igazak rád, akkor S3


Máskülönben romot cserélgetni S3-on egyszerűbb, rootolás is könnyebb stb, ha fontosak ezek a szempontok!

2012. jún. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát igen, sztem lehet inkább maradok az S3-nál
2012. jún. 11. 14:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne maradjál.

Az s3 nem sokkal jobb telefon, és sokkal drágább.

Inkább one x.

2012. jún. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
S3
2012. jún. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jó de nekem fontos a gyorsaság, a fényképezés, a design ( élőben az s3-at még nem láttam ), a hang, meg a tudás
2012. jún. 12. 13:16
 6/8 fairi1 ***** válasza:

Fényképezésben az s3 erősebb, jó a képe, ugyanaz a sensor van benne mint az iphone 4s-ben

ha megy az angol akkor ezt nyálazd végig.

[link]

2012. jún. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tegnap voltam t-mobile-ban megfogni az s3-at, azt hiszem véglegesen is kimondhatom hogy S3 lesz :D
2012. jún. 13. 15:37
 8/8 anonim ***** válasza:
One X..
2012. jún. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!