Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung omnia i8700 7 jó...

Samsung omnia i8700 7 jó telefonnak számít? Telefon vásárlás előtt álok, és nekem ez a telefon nagyon tetszik.

Figyelt kérdés
Sok tesztet olvastam róla, és a negatívumok ellenére is megvenném(bluetooth, háttértároló, zune alkalmazás..stb.), de kíváncsi vagyok a véleményetekre, főleg azokéra, akinek már volt, vagy van ilyen telefonja. Nem játékra kell, vagy ilyesmi. Telefonálás, sms, internet, pdf olvasás. Ilyenekre használnám. Egy árat is írhatnátok, hogy mennyi kártya függetlenül. Mindenhol mást olvasok. Hosszú távra tervezem a vételt, azért is írtam ide. Strapabíróság nem számít, mivel én az ilyen készülékekre úgy vigyázok, mint egy hímes tojásra.
2012. jún. 10. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Már elavult telefon. A netezésben és pdf olvasásban nem lesz sok köszönet, mivel pentile-os a kijelző, kis méretben olvashatatlan, nagy méretben pedig szőrösek a betűk.
2012. jún. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ohh, pedig azt olvastam róla, hogy szép kijelzője van. Az nem probléma , hogy elavult, csak működjön. Tetszik nekem a rendszer ami van rajta + jó néz ki. Más hasonló mobil nincs, ami ennek az árában van kb, és ez a rendszer fut rajta?
2012. jún. 10. 21:11
 3/13 anonim ***** válasza:
Mennyiért vennéd?
2012. jún. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
80000 forint körül
2012. jún. 10. 21:24
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja, akkor főleg felejtős az Omnia, az max 30 ezret ér. Ebben az esetben HTC Radar vagy esetleg Lumia 710.
2012. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
HTc Radar-ra teszem le a voksomat így elsőre. Köszönöm a válaszodat.
2012. jún. 10. 21:42
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen.
2012. jún. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Omnia 7-em volt.Imádtam, mert baromi szép, és egyedi dizájnja van.Marha jó képeket készít, gyors, stabil.

Viszont újszerű állapotúakat lehet már venni 30-35 ezerért, és ha nem hazai t-st fogsz ki, hanem mondjuk egy független orange-osat, akkor a legújabb mangó frissítésről is lemondhatsz, nemhogy a refrehsről.(ex Tango)

Ahogy Jolniar is mondta...Pentile Matrix...


[link]


Ezt neked találták ki.A pentile-os kijelző alanya pedig egy Samsung Omnia 7.Egyet mondhatok...A szemed kifolyik tőle.Marhára túlszaturált, és a Pentile hátránya fekete alapon fehér részeknél jön ki leginkább.Ez meg a WP7 maga.

80 ezerből 2 működőképes és egy hibás, alkatrésznek jó Omnia7-est vehetsz.


Magam is a Radart ajánlom.

2012. jún. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kösz a választ, kár hogy ilyen a kijelzője az omniának.....
2012. jún. 10. 23:23
 10/13 A kérdező kommentje:
Javítsatok ki, ha tévedek. Ha megveszem ezt a készüléket, akkor egyszer majd rámehet a win8 is? Vagy gyenge hozzá?
2012. jún. 11. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!