Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung omnia i8700 7 jó...

Samsung omnia i8700 7 jó telefonnak számít? Telefon vásárlás előtt álok, és nekem ez a telefon nagyon tetszik.

Figyelt kérdés
Sok tesztet olvastam róla, és a negatívumok ellenére is megvenném(bluetooth, háttértároló, zune alkalmazás..stb.), de kíváncsi vagyok a véleményetekre, főleg azokéra, akinek már volt, vagy van ilyen telefonja. Nem játékra kell, vagy ilyesmi. Telefonálás, sms, internet, pdf olvasás. Ilyenekre használnám. Egy árat is írhatnátok, hogy mennyi kártya függetlenül. Mindenhol mást olvasok. Hosszú távra tervezem a vételt, azért is írtam ide. Strapabíróság nem számít, mivel én az ilyen készülékekre úgy vigyázok, mint egy hímes tojásra.
2012. jún. 10. 20:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt senki nem tudja.Júni 20-án lesz San Francisco-ban a WP8 leleplezése és bemutatója, ott derül majd ki, hogy a korábbi modellek kapnak-e Apllo frissítést, vagy nem.A Lumia 900 várhatóan kap, mert elvégre az a legújabb WP7, és az előlepi kamera miatt a WP8-as skype integrációval is teljesen kompatibilis lesz.

Az, hogy Gen. 1-es modellek, mint az O7 pl, vagy 2-esek, mint a Radar, megkapják-e, vagy egyáltalán a lumia 900 is megkapja-e, az majd akkor derül ki.

Eddig voltak kósza hírek, a német wp fejlesztői találkozóról elvileg az szivárgott ki, hogy lesz frissítés, később egy WP sajtókonferencián a Microsoft szóvivője azt mondta, hogy mégsem lesz, aztán most nemrég kerültek ki hírek és videók, hogy a Lumia 900-on már a gyárban fut a WP8 tesztelése, szóval semmit nem tudni, talán az iOS-nél is nagyobb ellentmondások és titoktartás van.Majd kiderül.

Viszont, ha megkapják, akkor az O7 sem teljes WP8-at fog kapni, lévén nincs előlapi kamera, így a Skype integráció sem lesz teljeskörű, satöbbi.

Ha meg mégsem kapnák meg, akkor a DarkForcesTeam, vagy valamelyik másik custom rom fejlesztő brigád valószínűleg átportolja majd.

Tehát egyelőre csak találgatni lehet.Javaslom, hogy várd meg az Apollót, ősszel már jönnek is majd a WP8-as telók a piacra(bár erről abszolút semmi hír, de még csak egy fikányi sem, tavaly bejelentették, hogy az Apolló érkezésével már jönnek ki új WP8-as telók is, semmit nem tudni róluk, de olyan szinten, hogy a legnagyobb mobilos portálokon is síri csend és hullaszag ezen a fronton).

Illetve hát a WP8 már támogatni fogja az 800x480 alatti, és feletti HD kijelzőket, a több magos processzorokat, a szoftveres intergritás bővül majd az iTunes mellett az X-box music-kal, satöbbi, érdemes lesz ezt megvárni, mert jönnek majd a low-end, mid-end, és továbbra is a high-end vasak.Eddig ugye csak azért volt megjelenésükkor high-end modelljei a WP-nek, hogy felfuttassák a rendszert, és népszerűsítség.Bár ugye a Refresh(ex-tango) már támogatja az alacsonyabb RAM méretet (Lumia 610, ZTE mimosa), ezek könnyen lehet, hogy nem kapnak WP8-at, ha esetleg szó lenne frissítésről.Egyelőre csak kósza hírekbe és a reménybe lehet kapaszkodni.

2012. jún. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
iTunes helyett Zune-t akartam írni, csak bekavart az iOS. :D
2012. jún. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, így már minden érthető.
2012. jún. 11. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!