Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A nokia lumia 900-ról mi a...

A nokia lumia 900-ról mi a véleményetek? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 22:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Jó pont, hogy már nem pentile-os a kijelzője, de még mindig nagyon túlárazott.
2012. jún. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Így van engem is az ára riasztott vissza. Pedig kipróbáltam volna. Inkább nézek valami mást:)
2012. jún. 10. 22:57
 3/29 anonim ***** válasza:

Annyira már nem szép, mint a Lumia 800, nekem legalábbis nem tetszik.

Az érdekes az, hogy amerikában több előjegyzés volt rá, mint az új iPhone-ra, bár az ugye még ki sem jött, EU-ban ezért csúszott minden.És persze az ára is riasztó egyelőre, illetve még azt sem tudja senki, hogy megkapják-e az Apllót a korábbi modellek.Júni 20-án a WP8 bemutatásával majd kiderül minden.Addig várj, mert lehet oldanak a korláton, és jönnek majd a hd kijelzős több magos wp gépek is.Bár azok meg majd nyilván lejjebb fogják tolni a korábbi WP gépek árát.Vagy nem, és messze az egekben lesznek az S3 környékén.

Szóval egyelőre várj vele.

2012. jún. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy HULLADÉK
2012. jún. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a WP, akkor megeri, mivel jelenleg ez a legjobb WP-s telefon a piacon. Nekem van ilyenem, nagyon szeretem, es tobbet hasznalom mint a masik telefonomat, ami egy SGS3, es azert az sem olyan rossz, tehat van viszonyitasi alapom.
2012. jún. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Jónak jó (a 710 és a 800 hardvere van benne), de maradnék a 710-nél. ugyanaz. A kijelzőt meg...nem értem ezt a kijelző ócsárolást. Szép-szép! Nem kell ecsetelni.

Az ára meg -igen- sok, de ha 100 Mátyás körül jár, akkor jó vétel lesz.

2012. jún. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van neked is a link, hogy miért sz*r az agyon hype-olt Pentile Matrixos Amoled/Super Amoled kijelző.Nem beszélve aról, hogy a kék sub pixelek baromi hamar kiégnak, vagy vesztenek a fényükből.Legalábbis a piroshoz és a zöldhöz képest marha gyorsan.


A vicces, hogy pont fekete alapon fehér karakterek/egyebek esetén jelenik meg/jön ki a "szőrös" hibája.Ami ugye a WP esetén marha boszantó tud lenni.Hiába energiatakarékos(amit annyira nem hiszek el), 4"-es kijelzőnél 800x480 felbontással pocsék.Volt Omnia7-esem, tudom miről beszélek.

2012. jún. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
A Lumia 900-ban RBG matrixos Super AMOLED van. A Lumia 800 a PenTile matrixos. A Lumia 710 meg sima TFT-LCD.
2012. jún. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Én ezzel teljesen tisztában vagyok, meg szerintem sokan mások is.

Gondolom az előttem szólónak Jolinar "jó pont, hogy már nem Pentile-os" kijelentésén akadt meg a szeme, és gondolom arra irányult a kijeletése, hogy nem érti a Pentile matrixos kijelzők ócsárolását...

2012. jún. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Akkor bocsi :P


Egyebkent meg, reszben igaza van a tagnak. A mobilok nagyreszeben levo kijelzo sokkal jobb mint mondjuk egy atlagos monitore, es azon meg sosem sir senki. Persze en is latom a kulonbseget a kijelzok kozott, volt mar mindenfele csucskategorias telefonom, de amikor valami gagyibbat kell hasznalnom, azon sem szoktam kiakadni. Jelengleg Lumia 900-am meg SGS3-am van, elotte htc 1X volt, es nem mondanam hogy az SGS3 kijelzoje annyival rosszabb lenne, hiaba pentile. A legelso androidos telefonom meg egy Vodafone 845 volt, abban sem volt valami bika kijelzo, megis nagyon szerettem, mai napig megvan valahol a szekrenyben :D

2012. jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!