Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Dominoból előfizetés?

Dominoból előfizetés?

Figyelt kérdés
Először is biztosra szeretnék menni,hogy lehet-e dominoból átváltani előfizetésre. Ha igen, érdekelne,hogy ez hogyan lehetséges, milyen dolgokkal jár. Emellett szeretném lekorlátozni, hogy kavi max. 2000 ezer legyen a korlát. Hallottam olyan előfizetésről,hogy havi 1600 forint körül van a lebeszélhetőség, és valamennyi mobilnet is jár hozzá. Esetleg tudja valaki,hogy ez melyik csomag és hogyan lehetne elintézni? Előre is köszi

2012. jún. 10. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges átváltani, kell hozzá személyi és pl. egy közüzemi számla hogy tudod fizetni a havidíjat.

A korlátozást kérd akkor, amikor megrendeled egy T-pontnál.

A T-mobil előfizetései: [link]

Ezt legkönnyebben egy T-pontban lehet elintézni, az eladók kedvesek és segítőkészek.

2012. jún. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Át lehet váltani, és közüzemi számla sem kell hozzá.

Én diákként lettem előfizus saját állandó jövedelmem sincsen és az sem zavarta őket. Fizetem rendesen a számlákat aztán kész...


Amúgy ha dominóról válasz át akkro van olyan, hogy 2 év hűségnél 1 éven át 500 ft kedvezményt kapsz. Ez elvileg JÁR, de pl én természetesnek vettem, aztán gondoltam csak rákérdezek, hogy akkor ezt is kapom. A nő néz rám: Miért kéri? Hát, mondom úgy tudom ez JÁR. Erre: ez nem JÁR csak KÉRHETŐ.

Na mondom tudja mit akkor én KÉREM...


Tehát bátran kérd ezt is :)

2012. jún. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Átváltás előfizura:


[link]


Díjcsomagok:

[link]

2012. jún. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előzőnek köszönjük hogy belinkelte az első válaszoló által is már megadott honlapot!

-.-

2012. jún. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, nagyon hasznosak voltak!
2012. jún. 11. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!