Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » El lehet adni egy most vásárol...

El lehet adni egy most vásárolt t-mobilos telefont?

Figyelt kérdés
Sim nélkül

2012. jún. 11. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze. Megvetted? Kifizetted? Akkor a tied, azt teszel vele, ami jól esik. Ha vállaltál hűséget, azt az előfizetésre vállaltad.


Másik eset, ha a telefont még nem fizetted ki. Akkor is eladhatod, akkor viszont már nem biztos, hogy nem sérted meg a szerződés valamelyik pontját. (Én nem tudom fejből az egészet, meg az ÁSZF-et.) :)

2012. jún. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kifizettem persze :D hüség miatt kérdeztem
2012. jún. 11. 21:50
 3/3 anonim ***** válasza:

A hűséget, ahogy írtam, előfizetésre, néha azon belül díjcsomagra vállalod. (Magasabb havi díjú díjcsomagra utóbbi esetben is válthatsz, a szolgáltatónak az a lényeg, hogy az előre kalkulált minimális havi bevételt hozza rajtad, mert arra adta oda a kedvezményt. Ha az nem jön be, bukik rajtad, mint előfizetőn, ha több jön be, csak nyer.)


Az, hogy milyen készülékkel veszed igénybe a szolgáltatást, vagy igénybe veszed-e egyáltalán, pénzügyi szempontból mit se számít a szolgáltatónak. Nyugodtan eladhatod. :)

2012. jún. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!