Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson xperia x10...

Sony ericsson xperia x10 tipusu mobiltelefont vásárolnák, leirnátok a tapasztalaitokat rólla?

Figyelt kérdés
pl. milyen a képernyője, a hangja, a kamerája és, h. mik a hibái ha vannak ilyenek neki! ÉS MILYEN hasonló áru, tudásu telefont választanátok ha nem ezt?
2012. jún. 11. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Az első androidos SE, így optimalizálatlan, akad, fagy néha, nem is egy komoly gép.Ha megmondod, hogy mennyiért vennéd, vagy mennyit szánsz egy teló vásárlására, akkor többen több mindent is fognak tudni ajánlani neked.
2012. jún. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hello olyan 50 000 ft körüli összegre gondoltam
2012. jún. 11. 20:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor ajánlom az Alcatel OT995-öt.
2012. jún. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az annyira jó sőt még a sony nál is ? nem szeretem az alkatelt rég nem hallotam róla igaz de régen nem volt valami jó telefon ez szerinted jó? És milyen telefont ajánlasz ezen kivül?
2012. jún. 11. 21:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez éri meg a legjobban ebbe az árban ahogy már előttem leirták, de ha dobsz még hozzá egy 10est akkor SE Xperia Ray. :) T-nél.
2012. jún. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50-ért az alcatel OT995 a legjobb, főleg mert más gyártók az ilyen hardverrel szerelt telóit 70-ért, vagy afölött árulják, ráadásul az OT 995-re lassan jön az ICS frissítés is. 4,3"-as, jó nagy tepsi kijelző, 1.4 GHz-es processzor, flash támogatás, tehát a neten minden flash beágyazás fog rendesen futni, illetve flash tartalmú játékok, 5 MPX-es HD kamera, HDMI csatlakozó.Egy frankó kis gép.Ennyiért, tehát 50-ért ez a legjobb vétel.
2012. jún. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
közsi a válaszokat de használja valamelyikőtök ezt az alkatelt? TUDOM,H UJJ A TELEFON de még senkinél se láttam!
2012. jún. 12. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!