Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyik mobilt vennétek meg...

Ti melyik mobilt vennétek meg ezek közül?

Figyelt kérdés
Sony Ericsson Xperia Ray, Samsung galaxy ace, Motorola Defy+.

2012. jún. 11. 20:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A sonyn gondolkodom nagyon, de sokat használnám netezésre, és tartok a túl kicsi képernyőtől...
2012. jún. 11. 20:42
 2/11 anonim ***** válasza:
Xperia Ray vagy Defy+. Ace semmiképpen. Ray, ha kell 8MP kamera, Defy+, ha strapabíróbb kell.
2012. jún. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a defy+-t venném mivel ismerősömnek is ilyen van mentünk az utcán véletlen elejtette semmi baja se lett.
2012. jún. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ray. Ha első okostelefon, mindenképp. 3,3 elsőre nem olyan vészesen kicsi, elsőnek megteszi. Nekem most 3,3"(Wave) után 3,7"(Lumia 710) van, de igazából tapasztalataim alapján 4,3" az ideális. (Nekem, és nincs kicsi kezem, 190 cm magas vagyok.) Mindenesetre nem nehéz megszokni a nagyobbat, de hardveresen a Ray veri a másik kettőt, Ace.t mindenképp!
2012. jún. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én a Ray-t mondanám, egyik ismerősömnek van is, fogtam is a kezembe, hát nagyon gyors szaggatásmentes bár ilyen hardvertől ez alap, netezésre kiváló, nem olyan kicsi az a kijelző amennyire tűnik. És szinte mindegyik játék akadásmentesen fut rajta. :)
2012. jún. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is a rayt ajánlom.

Netezésre tökéletes, nem zavaró a kis képernyő, hardverben jobb a többinél, és a kamerája is.

Elfut rajta minden játék.


Egyébként az ace, hogy került egyáltalán szóba?

Az egy hulladék telefon 30000-rel fölárazva.

2012. jún. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Esetleg Lg Optimus black??? Nagy kijelző miatt jött szóba.
2012. jún. 17. 21:03
 8/11 anonim ***** válasza:

Az LG nem tud normális szoftvert csinálni.

A Ray oda-vissza alázza a Black-et is és az Ace-t is.

A Defy+-t meg csak akkor ha kell a cseppállóság (nem víz, hanem CSEPP)

2012. jún. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A galaxy ace-t nem lehet kommentálni, olyan szar..., ezek közül én rayt vennék
2012. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ray mindenkép mert ray de amúgy komolyabban a nagy kijelző több áramfogyasztás = gyorsan lemerül a ray-al nincs ilyen probléma de attol függ mire kell
2012. aug. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!