Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhonnal vagy a töltőjével...

Az iPhonnal vagy a töltőjével van gond, hogyha nem tudom tölteni?

Figyelt kérdés
Vettem hozzá új kábelt, így sem tölt, azt írja ki, hogy ezzel a töltés ezzel az eszközzel nem támogatott. Gépről sem tudom tölteni és konnektorból sem. Nem értem mi lehet a gond.
2012. jún. 11. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha eredeti Apple kábelek, lehet érdemes lehet megnézetni a szifont, mert azért azokkal mennie kéne!
2012. jún. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Beszarás. Ugyan ez volt a problémám, 1 éven belül vettem. Bevittem szervízbe, ott azt mondták, hogy a valahogy(?) víz érte a töltő bemeneténél, így belül oxidálódott, ezért nem vállalnak garanciát, 50 ezerért ezt elveszik és kapNék helyette másikat, de ebből nem kértem, elvittem maszek helyre, ott azt mondta a srác, hogy kicserélte az aksit, és így rendben van, visszaadta 64% osan, 5 ezret fizettem neki. Most meg az eszem megáll, hogy a kibas'zott életért se képes tölteni, és rohadtul nem ejtettem vízbe, meg semmi, és nekem kell szívni ahelyett, hogy egy kis akár manuálisan rárakható fedőt raktak volna ahhoz a bemenethez..Tényleg nem hiszem el!!!!!!!
2012. jún. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Aki tud segíteni/ volt már ilyen esete, az ne tétovázzon, nagyon kéne a segítség, ha holnap visszaviszem a maszek helyre, és azt mondják, hogy ez van, akkor megőrülök.
2012. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!