Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem indul az Android milehet...

Nem indul az Android milehet a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy Lg p500 as telefonom amin gyárilag at Android 2.2 es Froyo van az lenne a problémam hogy rootoltam es feltettem egy Rootuninstaller nevu programot amivel a gyári programokat lehet eltávolitani ok volt minden de véletlenul sajnos nemtudom mi volt a neve ojan fájlt toroltem ami miatt nem indul el semmilyen app probaltam ujra inditani de mar csak az Android feliratot andja be es max az inditasi dallamot es kezdi elorol az egeszet mit tehetek ezellen meg lehet rajta segiteni egyaltalan ? Csatlakotattam a pc hez is de csak tolti a telefont Help remelem tud valaki ebben segiteni nekem :(

2012. jún. 3. 23:03
 1/4 Tom Benko ***** válasza:
69%
Reinstall Android... Miért kell, hogy belenyúljon valaki, aki nem ismeri a rendszert? Vedd úgy, hogy ez a kötelező tandíj egy részlete.
2012. jún. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos hibáztam de hat ijen az élet :D na es az hogy lehet megoldhato ha nemtudom adattár vagy hibaelháritási uyemmodba kapcsolni a mobilt mert a pcn mutatja a telefon csatlakotatva van de a fajlokhoz nem férek hozzá volt hasonlo problemem pc vel de azt siman megoldottam de a telefon az mégis más tészta ám koszonom a váaszod szivesen fogadok más otleteket is
2012. jún. 3. 23:29
 3/4 Tom Benko ***** válasza:
Minden teleronnál lehet, utána kell nézni,hogyan.
2012. jún. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. jún. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!