Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyen gyenge minőséget tud...

Ilyen gyenge minőséget tud biztosítani ez a t-mobile?

Figyelt kérdés
A történet a következő: Ma a tescoban feltöltöttem a telefonom.(T-mobile , 3 000 ft-al) Megkaptam a 2 blokkot és távoztam. Fél óra múlva jött az sms hogy egyenlegem fel lett töltve. Új egyenlegem 3000 ft. Ezzel nincs is gond..tudtam hogy nem egyből érkezik meg. Azóta már vagy 4 fontosabb hívásom lett volna és amikor hívni akarok akkor azt mondja hogy nincs fedezetem...csak visszahívót tudok küldeni. *102# : egyenlegem 3 000 ft. Most nézem újra egyenlegem 2723 ft. NEM csináltam vele semmit és levett majd 300 ft-ot. Kihez menjek panaszkodni??? T-mobile vagy Tesco? Mert hívni NEM tudok és a semmiért levett 300 ft-ot!
2012. jún. 11. 21:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Vagy tiltsd le a netstartott, vagy rendeld meg a gonet s-t. Ez csak 600Ft havonta. Ezzel jobban jársz mintha szép apránként, pár nap alatt eltűnne a 3000Ft-od. És akkor azt nézel meg a neten amit akarsz.
2012. jún. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Na volt a T-mobilba. A netstart+ szívta a pénzem. És ajánlották a gonet s-t és be is kapcsoltattam ami most 2 hónapig 90ft majd 600 ft / hó és ad 30 mb netet. Eddig tökéletesen működik.
2012. jún. 12. 14:26
 13/15 anonim ***** válasza:
Jól választottál, a Tmobnál a legolcsóbb, ahol nincs túlforgalmazási díj.
2012. jún. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm segítségetek :)
2012. jún. 13. 13:22
 15/15 anonim ***** válasza:
Már az is okos dolog volt, hogy legalább itt megkérdezted. Az meg még jobb, hogy hittél is nekünk, és tettél is érte.
2012. jún. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!