Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2.3-as android tényleg tartalm...

2.3-as android tényleg tartalmaz filekezelőt?

Figyelt kérdés
Van egy Xperia X8-asom,napok óta szenvedek vele,de nem tudok filekezelőt feltenni.Mobilnet nélkül szeretném megoldani,de nem megy.Rengeteget olvastam utánna teljesen össszezavarodtam.Jelenleg 2.1-es android van a telómon,de nincs rajta filekezelő.Megköszönném ha valaki érthetően leírná,hogy miként lehet egyszerűen felrakni!Vagy csak tegyem fel a 2.3-ast és azon van?

2012. jún. 12. 05:33
 1/5 anonim ***** válasza:

ha egy ilyen alapvető dolgot nem tudsz megoldani hogy egy fájlkezelőt elindíts, akkor ne nagyon próbálkozz az újabb verzióval, ott még többet hibázhatsz.


Ha van kártya a telefonodban:

Csinálsz pl. egy "file" nevű mappát. Bemásolod a fájlkezelőd egy mappába, a neve pl. filekezelo.apk

Az elérési útvonala ha a kártya gyökérbe hoztad létre:

//mnt/sdcard/file/filekezelo.apk

Ezt az útvonalat pötyögd be a böngésződbe.

Meg fogja nyitni az alkalmazást, telepítsd.

Ha végeztél, a menüben megtalálod.

2012. jún. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát így sem sikerül!Hol hozzak létre mappát?A telefonon?ott nem tudok.Ha a pc-n csinálom akkor meg hiába másolom át total commanderrel,nem látja a teló.
2012. jún. 12. 10:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Keresel egy wifi hálózatot felcsatlakozol rá és Play-ről (Market) leszeded pl. az Astro-t. És akkor megúszod mobilnet nélkül.

Amúgy a 2.3-on sincs fájlkezelő max. akkor ha a gyártó/rom főző csapat tesz bele.

2012. jún. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem egy SE Live With Walkman-om van, és én is szenvedtem, de megoldottam!

Nagyon egyszerű: Ha van bluetooth a gépedben akkor csak töltsd le az Astro Fájlkezelő-t [link]

és küldd át a telódra, ami egyből mutatja hogy jött egy file, és már rakhatod is fel! Értelemszerűen lesz egy ikonod a menüben!

Ha nincs bluetooth-od akkor valakinek rámásolod az Astro-t a telójára, és átküldeted a tiédre!

Nagyon egyszerű program, nagyon okos, és még magyar is!

2012. jún. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Töltsd le inkább a file expert-et, az tényleg magyar nyelvű.

Ez valami régi változat az astro-ból, amit valaki megbuherált, hogy magyar nyelv is legyen benne.

2012. jún. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!