Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont meg tudom venni úgy...

Telefont meg tudom venni úgy is, hogy átmegyek a telenorhoz?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy venni akarok egy Xperia U- telefont a telenornál, de ott nem látom a kínálat között. Ez azt jelenti, hogy annál a szolgáltatónál ezt nem is tudom megvenni? Jelenleg vodás vagyok, ott elvileg meg tudnám venni, csak apám azt akarja, hogy menejek át telenorhoz. Esetleg van valamilyen csomag, amivel meg tudom győzni apát, hogy maradjunk a vodánál?


Kösz a válaszadónak.



2012. jún. 12. 13:59
 1/2 A kérdező kommentje:

Leegyszerűsítve a kérdést.

Az lehetséges, hogy van olyan telefon ami az egyik szolgáltatónál kapható, a másiknál pedig nem? Tehát az Xperia U-t telenornál is meg tudom venni?

2012. jún. 12. 15:50
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha neten nincs fent akkor nem tudod megvenni :(. Viszont kártyafüggetlenül megveheted és akkor nbármilyen kártyát rakhatsz bele szia!
2012. jún. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!