Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vajon mi a Vodafone-os SIM-em...

Vajon mi a Vodafone-os SIM-em baja?

Figyelt kérdés
a kártyám egyenlegfelhasználási ideje lejárt 2012.05.04.. de még működik és hiába töltöttem fel(2000 ft-al) Nem csinál semmit.Nem lehet róla hívni,sem üzenetet írni..7 órája töltöttem föl(délben),de még azóta sem működik. Valahol újra kéne aktiválni,vagy mi?
2012. jún. 12. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
nálam is volt ilyen. lejárt a sim kártyád. túl sok ideje nem töltötted fel. 2ezret buktad uj sim kártyát kell venni.
2012. jún. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gugu Gabor ***** válasza:

Az egyenleg felhasználási idő és a kártya érvényessége két külön dolog. (az utóbbi valamivel több hogy most aktuálisan mennyi annak lusta vagyok utána nézni de több mint az egyenleg felhasználási idő)

Szerintem az ügyfélszolgálatokon érdeklődj az amúgy is ingyenesen hívható. 1270

2012. jún. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!