Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung Galaxy S2-m,és amikor zenét hallgatok rajta ésbbe akarom kapcsolni az 5.1hangzást elkezd recsegni.Nem hiszem,hba fülhallgatómmal van a baj,mert egyszer két hete még működött,meg ki is próbáltam két fülhallgatóval meg egy fejhallgatóval,de egyikkel sem mükszött.Ha előtte esetleg buzeráltam a hangeffektus vagy a hangszínszabályozót akkor kiírja,hogy "hangszín és hangefgektus kikapcsolva az ekvalizer használatához",vagy valami ilyesmi.De ha előtte nem csesztettembezeket akk nem ír ki semmit,csak elkezd recsegni.Már kerestem zenelátszót meg külön equalizer programot is hozzá ahol csak tudtam,android marketplace-n,samsung apps-on,meg mégal ahol tudtam guglin is nézegettem,de egyik sem volt használható,vagy legalábbis amit én akartam vele csinálni arra nem volt jó.Szal nagyon örülnék h ha valaki tudnabnekem segíteni ebben.De ha tidtok valami jó progit akk azt is szívesen fogadom

2012. jún. 12. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Mindenképpen ezzel kellene kezdened: [link]
2012. jún. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ne írj ha nem tudsz normális választ adni.Azért volt benne ennyi hiba mert telóról írtam a kérdést.
2012. jún. 13. 14:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!