Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT 995-höz a t-mobile...

Alcatel OT 995-höz a t-mobile webshopból rendelve milyen tartozékok járnak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 14:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
jó hát nem tudom, nekem sonym van, az valóban olyan, nem tudom, hogy a többi gyártó hogyan adja.
2012. okt. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 kispek94 válasza:

2hete vettem meg az OT-995-öt, szeretem, jó a hardvere stb... na de az akksi... leveszem töltőről reggel, felszállok a buszra (kb 35perc utazás) egész úton játszok a N.O.V.A.-val és 70%van már az akksi, ami utána szépen megy le magától tovább.. adathálózat stb. ki van kapcsolva, ezek után nem játszok csak netezek mobilnettel, általában d.u. fél 3kor úgy érek haza, hogy kivan már kapcsolva a telefon, mert lemerült. Csesszék meg az akksijukat az Alcatelesek, apám Defy+-ba, (ami amúgy jóvan gyengébb hardveresen, és a kijelzője is jóval kisebb) 1650-es az akksi, ebbe is kéne egy 1700-es legalább.. na mind1, nemtudom ezt most mért írtam le.


Amúgy T-mobile boltban vettem, járt hozzá: -töltő, -adatkábel, -kézikönyv, -(szar)agybedugós füles, -4gb sdhc memóriakártya.

2012. nov. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!