Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel ot 991 megéri 37-ért...

Geejza kérdése:

Alcatel ot 991 megéri 37-ért T-mobileban? Mit adnak még hozzá? ( nem tölti be a webshop az adatait se és nem tudom megnézni. ) Főleg netezésre és zenére kellene teló, lehetőleg wifi is legyen benne.

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 02:07
1 2
 1/12 anonim válasza:
Wifi van benne, mint minden androidos telóban. Zenére nem tudom, mennyire jó. Netezésre a viszonylag nagy 4"-os kijelző miatt remek, de alacsony a felbontása ehhez a mérethez (480x320, HVGA). Ami érdekes, hogy MTK SoC van benne, amit nem ismerek, úgyhogy mindenképp próbáld ki egy üzletben vásárlás előtt, mennyire képes gördülékenyen futtatni a rendszert. Ha simán működik, akkor megéri ennyiért, bár a kínai telók hangminősége általában nem zenehallgatásra van tervezve :)
2012. jún. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Nagy kár, hogy az Alcatel francia.

Egyébként zenehallgatási élményt jó minőségű fülessel tudod fokozni, vagy teszel rá egy winampot, és annak az equalizerével segítesz rá (persze szoftveresen sosem ugyanaz finomítani).

De tényleg próbáld ki egy nagyobb T-pontban, akkor látod a sebességét is, meg hogy mégis milyen fogásra.

2012. jún. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nagy kár, hogy az Alcatelt megvették a franciáktól a kínaiak. Rég kínai tulajdon, lásd az MTK chiipsetet. Mr. Nagytudású.
2012. jún. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy ebben egy 800 mhz-es proci van vagyis a youtube-on néztem videot és ennyi volt a dobozra írva.
2012. jún. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ezt találtam hátha ez segít!



Alcatel One Touch 991 Játék


OneTouch 991 A játék egy dual SIM Android okostelefon powered by Alcatel bejelentette a Mobile World Congress 2012. Támogatja a két GSM + GSM és bár van 4 hüvelykes HVGA kijelző processzor 800 Mhz. A telefon operációs rendszere Android 2,3 Kenyér az igen valószínűtlen, hogy ő kap egy frissítés az Android 4.0. Az Alcatel nem különösen kiemeli ezen a ponton, és biztosak vagyunk benne, hogy nem kapja meg 4.0 do Android, és a processzor túl alacsony 800 Mhz.Mhz


A telefon érkezik 4 HVGA hüvelykes képernyő és a kamera is 3 megapixeles a hátlapon a képek a megfelelő minőségű, és azt hiszem, nehéz lenne, hogy videót HD minőségben. Nem csak a hátsó kamera, Van VGA elülső kamera is használható video chat-és videohívások. A telefonban olyan Wi-Fi internet-hozzáférés, valamint a tervek 3D-s adatok, hogy a felhasználók választhatnak önálló SIM-kártya közül lehet választani.


hogy menjen át egy gyors felülvizsgálat a videojáték Alcatel One Touch okostelefon 991 Mobile World Congress is, és itt -


Az előírások a OneTouch játék 991 az alábbiak szerint -


Dual SIM Phone

4 polegadas HVGA Kastela

processzor 800 MHz

Android 2.3 Mézeskalács

kamera 3 megapixeles

Közelség


Front


néző VGA kamera

HD Voice

Wi-Fi 802.11 1 / b / g / n

2012. jún. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az Alcateleknek nagyon jó hangszórójuk van. Nekem OT 990-em van, és nagyon szép hangzású, még a legnagyobb hangerőn is. Meg jó hangos is :)


Én amenyire pesszimista voltam az Alcatellel kapcsolatba, most annyira meg vagyok elégedve vele. Jó telefonok ezek, az meg, hogy francia-kínai kit érdekel? A ZTE is kínai, mégis jó.

2012. jún. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem ez a készülék a teszt videók alapján jónak tűnik (ebben az árkategóriában). Linkelek egy videót amin azért a sebesség nagyban látszik (és szépen, gyorsan gördülékenyen megy a menüje). Az tény és való, hogy a 4" kijelzőhöz egy kisebb felbontást választottak de pont azért mert kisebb a memóriája (tudtommal 150MB került bele), ezért igazából nem okoz nagy problémát meghajtani a pixeleket. Itt lesz a videó: http://www.youtube.com/watch?v=o7f0IaiwkgY&feature=related SOK SIKERT! :)
2012. jún. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ennyi pénzért megéri szvsz. Én most egy 995-ös tepsivel szemezek, elég brutkó. Inkább megveszem kínaiba minthogy megvegyek neves logóval dupla ennyiért egy ugyanilyet.
2012. jún. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Tücsi80 válasza:

[link]


Itt ezt találtam róla. Én is agyalok rajta mert sajna a huawei u8500-ast kell lecserélnem amit imádtam. Amit az tud ahhoz csak 1 fotó fény hiányom van és számomra tökéletes.

Alcatel OT-991

Legfontosabb jellemzők

Operációs rendszer

Android 2.3

Megjelenés, kijelző

4”-es TFT érintőkijelző, 320x480 képpont, 262 ezer szín, kapacitív

Fotó

3,2 megapixeles hátoldali kamera, LED vaku, VGA előlapi kamera

Videó

854x480 képpont, 30 képkocka másodpercenként

Internet

Szélessávú internet (HSPA 7,2/5,76 Mbps) és Wifi

E-mail

Automatikusan beérkező e-mailek (push)

Zenelejátszás

Zenelejátszó (mp3, AAC, AAC+ stb.), sztereó RDS FM-rádió

Memória

150 MB belső memória, a memória maximum 32 GB-os microSD memóriakártyával bővíthető

Navigáció

A-GPS-vevő, Google térkép (internetkapcsolatot igényel), digitális iránytű

Egyéb

Bluetooth 4.0 A2DP, 3,5 mm sztereó jack csatlakozó, microUSB 2.0, Facebook Twitter, YouTube

2012. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

én 22320 forintért veszem meg meglévő havidijasan egy összegben,és a neten ott 20°%-al olcsobb:))

de igen a kérdésedre a válasz:MEGÉRI:)

2012. aug. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!