Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs térerő? Mi lehet...

Miért nincs térerő? Mi lehet a baj? Rossz összeszerelés vagy antenna?

Figyelt kérdés
Nokia c3-00 telefonom van. Ki lett cserélve a teljes ház, és most minden oké rajta, csak térerő nincs. Néha van egy csík, de nemsokára az is eltűnik.
2012. jún. 14. 11:00
 1/4 csez ***** válasza:
Vagy kimaradt belőle az antenna, vagy rosszul lett behelyezve :-)
2012. jún. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kimaradt az antenna?Na ilyet sem hallottam még.Akkor még az az 1 csík térerő sem lenne, csak egy X.Rosszul meg nem lehet beszerelni, mert nem megy a helyére.Direkt úgy van kialakítva.


Ha valamilyen olcsó, kínai, utángyártott házról beszélünk, akkor az antenna modul kontaktos, ami ház középső rész aljában helyezhedik el, nem érintkezik rendesen az alaplappal.Vidd el a szervizbe, hogy csináljanak vele valamit, vagy ha utángyártott a ház, akkor vegyél helyette egy eredetit, mert elég a pár tized/század mm-es eltérés a házak méretezése esetén, és máris lehetnek ilyen gondok.

2012. jún. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez az eredeti ház, amit most rátettem. Előtte utángyártott volt rajta, de azt be kellett vinnem szervízbe hogy csináljanak vele valamit, mert akkor se volt térerő. Meg is csinálták, de most meg az eredeti házával nem jó? Hogy lehet ez? Holott szedtem már szét egy párszor és raktam is össze és az eredeti házzal sosem volt semmi baj. Csak most. Lehet hogy valamit a szervízben úgy csináltak meg hogy csak az utángyártott házzal működik? Nem értem.
2012. jún. 14. 12:31
 4/4 anonim ***** válasza:
jöjj ki a zárt téglás helygéből :DD
2012. jún. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!