Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok ajánlani egy Android...

Tudnátok ajánlani egy Android 4. 0-lás telefont 4. 0" és nagyobb kijelzővel?

Figyelt kérdés
60K-70 000FT van erre, HTC One V majdnem jó mindenben, csak kicsi 3.7" a képernyője :(

2012. jún. 14. 12:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Mi nem biztató? Azért azóta már eltelt két év! Nekem egy Xperia PRO-m van, amiben 512MB a RAM, ICS van rajta s kb. ebből 210-260 mega szabad.

Egyébként meg eddig mindennek mondanám az ICS-t csak jónak nem, lomhább lett tőle a menüben való navigáció, ma pl. ki is kapcsolt magától stb. Persze ez biztos az SE hibája! Semmivel sem érzem többnek! Olyan játékok, programok, amik tökéletesen futottak 2.3-mal, az a 4.0-val vagy "nem válaszol" vagy szimplán működés közben leáll. Tök jó úgy játszani, hogy még mentési pont előtt leáll a játék, így legalább jó sokáig tart egy végigjátszás. 3.7" és 4" között nincs egy centi különbség, persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem tudod átváltani emberi mértékegységre az adott két méretet, csak azért mondom, mert lehet nem is gondoltál bele, hogy elenyésző a különbség.

2012. jún. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Amit írtál a tipikus befagyogatás a SonyEricsson 10 éves hibája. Mindig lomha, lassú telefonja voltak... De nem tudom mire értetted a 2 évet, az új telefont volt :)
2012. jún. 14. 17:40
 13/20 anonim ***** válasza:

Ja bocs, L5, én csak annyit néztem, hogy optimus. Mindegy, a lényeg az, hogy nem tudom miként jött össze az LG-nek az, hogy 50 mega maradjon készenlétben.

Nem ismerem az SE múltját, így nem tudom megcáfolni azt, amit állítasz, de tény, hogy a telefon a 2.3-mal összeszedett, letisztult, dinamikus telefon volt. Egyszer sem fordult elő lassulás, kései reagálás stb.

Félre ne érts, én még véletlenül sem akarnám ajánlani neked az SE-t, magáról az ICS-ről akartam elmondani a véleményemet, s nem csak az SE tulajok panaszkodnak rá!

2012. jún. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
sony ericcson xperia neo v miutan megvetted radugod a gepre es rateszed az ICSt gyarilag...
2012. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ez sem rossz, De SonyEricsson legendás belassulásaitól félek már, és csak 512MB ramja van. Tényleg inkább ha naponta is fogom tölteni a HTC EVO 3D-t inkább azt veszem mert nagy is és 1GB rammal a Dual-Core proci elfog vinni mindent.. Köszi mindenkinek! :)
2012. jún. 22. 10:13
 16/20 anonim válasza:

HTC One X


A legjobb!


CPU sebesség

1,5 GHz, négymagos NVidia Tegra 3 processzor



Operációs rendszer

Android™ 4.0.3 és HTC Sense™ 4



Memória1

Teljes tárhely: 32 GB

RAM: 1 GB



Hálózat2

HSPA/WCDMA:

Európa/Ázsia: 850/900/1900//2100 MHz

GSM/GPRS/EDGE:

850/900/1800/1900 MHz


Érzékelők

Gyro-érzékelő

G-érzékelő

Digitális iránytű

Közelség-érzékelő

Környezetifény-érzékelő


Csatlakozás

3,5 mm sztereó audió jack

NFC

Bluetooth bekapcsolt aptX™-szel (BluetoothŸ 4.0)

Wi-FiŸ: IEEE 802.11 a/b/g/n

A DLNAŸ segítségével vezeték nélkül lejátszhatod a telefonon rögzített tartalmakat az arra alkalmas TV-n vagy a számítógépen

Mikro-USB 2.0 (5 tűs) port mobil nagy felbontású videó kapcsolattal (MHL) USB vagy HDMI csatlakozáshoz (HDMI csatlakozáshoz speciális kábel szükséges).


Kamera HTC ImageSense™-szel

8 megapixeles kamera, automata fókusz, intelligens LED vaku és BSI szenzor (rossz fényviszonyok között jobb felvétel)

F2.0 apertúra és 28 mm-es lencse

1080p HD videó felvétel

1,3 megapixeles elülső kamera (720p videochathez)

Külön chip a fényképezéshez

Fényképezz, miközben HD-videót készítesz

Folyamatos exponálás üzemmódban több pillanatfelvételt készít

Az automata vaku működését a tárgytól való távolság határozza meg

A videostabilizáló funkció kiküszöböli a zavaró beremegést

Kiváló minőségű lassított videofelvétel és lejátszás


Hangkiemelés

Beats Audio™


Multimédia

Támogatott audioformátumok:


Lejátszás:

.aac, .amr, .ogg, .m4a, .mid, .mp3, .wav, .wma (Windows Media Audio 9)

Felvétel: .amr

Támogatott videoformátumok:

Lejátszás: .3gp, .3g2, .mp4, .wmv (Windows Media Video 9), .avi (MP4 ASP és MP3)

Felvétel: .mp4


Akku

Teljesítmény: 1800 mAh

2012. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Az Xperia 512 ramjáról csak annyit, hogy ok hogy 512 MB de ha felraksz mondjuk 20 progit a marketről és használsz ebből 10 akkor bizony kifekteti, akármilyen bivaly ramról is legyen szó, 512 nem elég. Az EVO 3D-ről meg csak annyit, hogy az jó, de a 3D az kicsit parasztvakítás feeling.

Higyj nekem, 4 magos Tegra 3 proci, +1GB ram és nincs probléma! :)

2012. júl. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
HTC-k általában elromlanak, nehéz őket javíttatni. Én a Sony Xperia S-et ajánlom. Nekem is az van. 12 megapixeles kamera, full HD videó, android 2.3.7 vagy 4.0.4, 2 magos 1,5 GHz-s processzor, 1 GB ram, és semmi baja. HDMI kimenet van rajta, tv-re ráköthető. 32GB a belső memóriája, 25GB-t szabadon használhatsz belőle. Bővítési lehetőség nincs, de 25 Gigán el lehet férni. HD, Full HD videókat a gépem akadva viszi, mert gyenge hozzá. Ez a telefon jobb mint a gépem! Most lehet, hogy régi a gépem, de 100FT-ért egy "LapTopot" vettem!!! Nagyon megérte, és gyönyörű képe van, a legnagyobb képsűrűséggel az összes telefon közül.! Én ezt ajánlom, nincs is ennél jobb telefon 100FT-os kategóriában, sőt...
2012. aug. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
És HTC-t nehogy vegyél, most szívta meg vele oszt. társam!!!
2012. aug. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Nekem HTC-m van es volt es csak jot tudok rola mondani ne higy a legendaknak... nem rosz tellefon a HTC sot meg bizhato es arakban jo is :)
2013. febr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!