Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendeltem egy SE Live-ot a...

Rendeltem egy SE Live-ot a T-mobile-ba azt írták hogy holnap megjön ha én holnap amikor nem leszek itthon akkor a futár az mit fog vele csinálni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 13:18
 1/6 anonim válasza:
Postán szállítják? Ha nem akkor, szntem visszaviszik, a T-mobilehoz.
2012. jún. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A futár felfog akkor hívni és ha nem veszed át akkor másnap újból eljön az egyeztettet időpontban ha akkor se veszed át akkor visszaküldik a T-mobileba
2012. jún. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha gls vagy f*szom tudja mivel szállítják akkor azok nagyon nem fognak téged felhívni, és a szállítási idő reggel 8 és délután 5 között van, munkanapokon, szűkebb intervallum nem adható meg, ha nem sikerült a szálíltás, másnap újból probálják, utána csak a szállítási díj újboli fizetésével szállítanak. szal a legcélszerübb arra a napra szabadnapot venni.
2012. jún. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam hogy nem voltam otthon és akkor engem felhívtak és a futár kérdezte hogy másnap mikor lenne jó és úgy beszéltük hogy 16:00 körül és akkor is jött . Amúgy nem jut eszembe a neve de az hozta amelyiken piros dobozok vannak . Viszont a GLS-nél valóban nem hívnak fel
2012. jún. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
postával sem érdemes szállítatni, mivel ők meg nem vállalják hogy le is szállítják, nem nyitják ki stbstb...
2012. jún. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és egy jó tanácsként mielőtt aláírnád a papírt bontsd ki hogy meg-e van minden és ha megvan csak akkor vedd át mert ha valami utólag hiányzik akkor azt fogják majd mondani hogy ők nem tehetnek róla és átvétel előtt miért nem nézted meg . Ha netán nincs meg valami akár kis apróság akkor nem szabad átvenni és a futárral kell írni egy jegyzőkönyvet hogy nem volt meg minden tartozék .
2012. jún. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!