Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem nem rég egy Sony...

Vettem nem rég egy Sony Ericcson Xperia arc s telefont és néha olyat csinál h nem akar bekapcsolni csak ha kiveszem aksit újra be rakom és csak utána. Ezt miért csinálja? ötlet a problméra?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert az egész Xperia család, úgy szar, ahogy van.

Nekem Arcom van, meg a környezetemben van meg egy pár és mindenkinek van valami baja.

Nem érzékel, nem csörög ki, akadozik, kikapcsol, recseg stb.

Pedig a régi jó Se k800 750 v630 milyen jó is volt.

2012. jún. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát nekem volt már xperiam és semmi bajom nem volt vele,és most vettem ezt és ezt csinálja.. nem akar néha bekapcsolni..
2012. jún. 15. 09:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerviz..
2012. jún. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozási hibának hangzik, ha teheted még akkor garancia, ha nem akkor szervíz. Esetleg, ha valahonnan tudsz szerezni próbáld meg másik aksival.
2012. jún. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget ;) majd elviszem szervízbe szerintem
2012. jún. 15. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!