Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Sensation megéri?

HTC Sensation megéri?

Figyelt kérdés
70 ezerért tudnék vásárolni egy nagyon szép állapotú, független fél éves sensationt. szerintetek megéri? valami ebben az árkategóriában? samsungot nem szeretnék.

2012. jún. 15. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
annyiért nem rossz vétel
2012. jún. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ennyiért meg. És jól teszed, hogy nem szeretnél Samsungot. :)
2012. jún. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mondjuk az Evo 3D-t is ennyiért vesztegetik használtan, én inkább azt venném
2012. jún. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jolinar!

egy Desire-ről váltok nem volt kérdéses hogy mi lesz a következő márka :) Dézit is nagyon szeretem de egy ismerős cserét ajánlott némi ráfizetés ellenében egy sensationra.

utolsó!

Miben jobb az evo 3d? én fogtam nem győzött meg annyira leginkább a 3d-s képességei gyengék és számomra felesleges is.

2012. jún. 15. 15:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem a 3D miatt jobb az Evo, az számomra is lényegtelen. Viszont egy javított Sensationként tartják számon, prohardveren sok Sensation tulaj váltott 3D-re.
2012. jún. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Meg én már csak a design miatt is a 3D-t venném, de ez szubjektív.
2012. jún. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pont úgy tudom, hogy Sensation >>> Evo 3D.

Meg Evo 3D nem valami ismert és gyakran hangoztatott telefon, ellenben a Sensation-nel, ez miatt is azt venném.

Hardveresen full ugyanaz.

2012. jún. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
abban szarabb a 3D, hogy nem tud 1080p-ben videót felvenni. Most a kérdező döntse el, hogy neki melyik tetszik jobban...
2012. jún. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy nem teljesen ugyanolyanok hardveresen. Az Evóban 1 giga ram van, a szenzésönben meg 768 mega
2012. jún. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!