Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van nekem egy Samsung Galaxy...

Van nekem egy Samsung Galaxy Mini okos telefonom amin semmit sem tudok csinálni a twlauncher hiba miatt, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van nekem egy Samsung Galaxy Mini okos telefonom, ami még 1 éves sincs, és tegnap amikor új játékokat töltettem le w Google Play-ről (Market), hirtelen ezt írta ki rezgés közben: Bocsánat! A (z) Twlauncher alkalmazás (com. Sec. Andorid. App. Twlauncher folyamat) váratlanul leállt. Próbálja újra. Kényszerbarázás Ha bezárom a kényszerbezárással pár másodperc, és ugyanaz történik és rezeg egyfolytában. Csak a hívásnaplóba tudok, belemenni és sehova máshova plusz még a feladatkezelő és ha kikapcsolom és utána be ugyanez a helyzet. Hallottam már olyanról, hogy data reset vagyis a gyári beállításokat vissza kell állítani, de hogyan ha nem tudok belemenni a menübe?! Nem tudom, mi tévő legyek, akkor most dobhatom ki a kukába?

#Android #Samsung Galaxy Mini #Okos telefon hibák #Twlancher hiba
2012. jún. 16. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. jún. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom :)
2012. jún. 16. 16:45
 3/3 A kérdező kommentje:
Most csináltam meg, és remekül működött. Újra rendesen működik. Nagyon hálás vagyok, köszönöm!! ;)
2012. jún. 16. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!