Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg optimus 2x-ről mi a vélemén...

Dani999 kérdése:

Lg optimus 2x-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Elég jó árban van az egyik bevásárló központban.Megéri megvenni?
2012. jún. 16. 15:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi az a jó ár és melyik bevásárló központ, mert maga a készülék annyira nem nagy durranás.
2012. jún. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Auchan és 69.000
2012. jún. 16. 15:21
 3/15 anonim ***** válasza:
Ennyiért egye kukac, de a gyári romot majd cseréld le rajta ha tudod, az LG-nek sajnos annyira nem jött össze.
2012. jún. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Annyira nem vagyok benne otthon ,de akkor a Android 2.2 est kellene lecserélni Android 2.3 ra? :DD
2012. jún. 16. 15:28
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem igazán, illetve félig-meddig.

Arról van szó, hogy a gyári kezelőfelületet cseréled le, mivel az LG telefonoké általában elég rosszul optimalizáltak (2X esetében is például). Akad és időnként lefagy, elég lassú is. Ezt lecserélheted kis hackeléssel, egy jobbra. De ha nem értesz hozzá akkor nem szoktam javasolni, vagy nagyon olvass utána, nehogy aztán elszúrj valamit.

Hogy azért pozitívat is mondjak a teló mellett, az IPS LCD kijelző ennyiért igen jó, a kamerája is hasonlóképp.

2012. jún. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Na de várj,hogy akadhat egy kétmagos teló? elhiszem neked mert annyira nem értek hozzá,de kicsit felfoghatatlan nekem. :D
2012. jún. 16. 15:52
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem volt, nemrég adtam el, szerintem fasza telefon, játék közben viszont hamar elfogy a rom, és elkezd akadni. Alapból frissíthető 2.3.4-re, azzal pedig már stabil, akksi is jól bírja. Nem rossz telefon ez, bár van jobb is.
2012. jún. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
hamar elfogy a RAM*
2012. jún. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Úgy akadhat, hogy

a, Android, ami eleve egy hardverigényes szörnyeteg (bár messze nem annyira mint amennyire az utálói beállítják)

b, nincs túl jól optimalizálva a gyári rom. Itt jön be az, hogy sajnos nem minden a hardver.

Azért persze nem kell fél perces várakozásokra gondolni, csak időnként ha több program fut egyszerre, fél-egy másodperces megakadásokra. Itt a GYK-n meg más oldalakon is eléggé extrémizáljuk (van ilyen szó?) a helyzetet, ha telefonok összehasonlításáról van szó. Én is sokszor.

2012. jún. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
esetleg egy Htc Desire Hd-n gondolkodtam még csak azt hallottam hamar le merűl az orbitális képernyője miatt :D
2012. jún. 16. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!