Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A symbian s60v9 telepitését...

Patrik vajk kérdése:

A symbian s60v9 telepitését hogy tudom elvégezni, nokia 5230, vagy más erösebb symbiant?

Figyelt kérdés
kérem pontosan mindent irjatok le link stb.
2012. jún. 16. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:

A szoftverfrissítést a Nokia Suite nevű programmal lehet elvégezni. [link]


Egyébként meg olyan, hogy S60v9 nincsen, a jelenlegi legújabb S60 a Nokia Belle FP1-ben található S60 v5.4, de ezt bitztosan nem lehet telepíteni 5230-ra.

2012. jún. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kelevra920519 válasza:

Amire te gondolhattál, S60V5 9.4 vagy 9.2 ilyen van...


Amúgy elég sokféle rendszert rá lehet tenni (persze symbian-on belül)


Nekem 5230-on C6 szoftver volt, persze gari ugrik ha felteszed és ha nincs elég türelem kár belevágni az ilyesmibe

2012. jún. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó oké de hogyan tuom feltelepíteni erre kérnék választ előre is kössz , jah nem baj ha komplikát kitartó vagyok légyszi lépésröl lépésre irjátok le mit hogyan
2012. aug. 16. 09:39
 4/4 Kelevra920519 válasza:

itt megtalálsz mindent:


[link]


Romok, leírások, c6v42-t ajánlom, én azt használtam a végén, azóta nincs meg a teló, de én kb 20 féle szoftot kipróbáltam rajta, gyárit is vissza lehet tenni...


Először olvasgass utána rendesen, utána ha egyszer megcsináltad, akk utána már könnyűnek fog tűnni következőre :D

2012. szept. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!