Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Operációs rendszer frissítés...

Operációs rendszer frissítés Androidra? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy S -em van, lassan 1 éves, de eleinte elég gyorsan ment, mostanra viszont iszonyat lassúvá vált, mindent sokáig tölt, gyakran elindítok egy aplikációt és a betöltésnél beakad és ki kell venni az elemet, majd visszatenni. Sokszor elindítok egy aplikációt és magától kikapcsol és még hasonló problémáim vannak vele.

Nem vagyok benne biztos, hogy az oerációs rencert kéne frissíteni, hogy ez ellen tegyek, de sokan mondják, hogy az lehet a baj.

Na most én nem igazán értek a telefonokhoz, ezért azt sem tudom megnézni, hogy milyen a jelenlegi Oprendszerem, ezért ha lehet akkor a leg alapabb nyelven írjátok a választ.

Előre is köszi!



2012. jún. 16. 22:34
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és GT-I9000-es modell. Nemtudom ez mennyit segít, azt sem, hogy mit jelent, de gondoltam ideírom.
2012. jún. 16. 22:39
 2/3 Elventemplar13 válasza:

Na szerintem először próbáld resetelni a telót a következőféleképp:

1.Beállítások

2.Védett adataim

3.Gyári adatok visszaállítása

!!!Az egész memóriát törli, tehát alkalmazások, fiókok stb...!!!

Ha így sem jó, akkor írj!

2012. jún. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Reseteltem mindent, kb 2 napja és eddig nem találkoztam semmilyen fent említett problémával!

Köszi! :)

Ha esetleg később valami problémám akadna vele, írhatok pm-et?

2012. jún. 20. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!