Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia Neo-V...

Sony Ericsson Xperia Neo-V Android ICS 4. 0 Beta verzió már letölthető. Alpha verzió mikor várható?

Figyelt kérdés

2012. jún. 17. 01:41
1 2
 11/14 ThP válasza:
Hali! Tegnapelőtt frissítettem a Neo-V-met... egy hónapja vettem a Telenortól, és semmi problémám nem volt vele, addig amíg rá nem került a 4.0.4... Hát mit is mondjak EZ egy rakás szar, már elnézést... Teljes egészében lelassult a telefon, az alkalmazások közül sem visz mindent, és a legnagyobb problémám, hogy rettenetesen szívja az akksit.... Amíg a 2.3.4 volt a készüléken, semmi problémám nem volt vele, egy töltéssel röhögve elfutott 2 és fél napot, úgy, hogy erőteljesen volt használva. Most pedig azt veszem észre hogy hallgatok rajta egy óra zenét meg játszok rajta egy fél órát max és már 50%-on áll a töltöttségem... Mellesleg vannak benne ötletes újítások, de jó lenne ha ezeket a dolgokat fixálnák... Üdv!
2012. jún. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 FanThom válasza:
Nekem úgy rakta fel Neo V-re hogy egyik este hibát írt, másnap reggel rádugtam a gépre és már szedte is le :D
2012. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Xperia S-re felraktam, és az akksi tovább bírja, minden megy rajta, kivéve a MOBIL TV. :(( De amúgy sokkal jobb xperia S-en...
2012. júl. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
2 magon?Hogyne, az ICS-t eleve 2+ magos hardverre tervezték...
2012. júl. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!