Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik alkalmazást töltsem le...

Melyik alkalmazást töltsem le xperia mini promhoz amivel tovább bírja az aksi? És kell azon valamit éllítani, csinálni vagy magától megy? Előfordult már valakinél, hogy a vissza"gomb" nem reagált?

Figyelt kérdés
Nézegettem a telcsimet,ismerkedtem vele és gondolt egyet aztán nem tudtam visszalépni. Lekellett zárni és feloldani,utána jó volt.
2012. jún. 17. 06:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs hogy letöltesz egy appot aztán hipp-hopp tovább birja az akksi. Erre a megoldás:


-lejjebb veszed a kijelző fényerejét

-adatforgalmat kikapcsolod

-WiFi-t és a GPS-t is kikapcsolod stb.

2012. jún. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezt mind megtettem. és kébzeld,hogy van ilyen,nem hetekig bírja de nem merül le 2 nap alatt.

Nem netezek a telefonomon...szal ez miatt nálam nem merül. De ha egyszer van ilyen akko miért ne bírhatná tovább. Olvasgass itt a kapcsolódó kérdések közt és meglátod,hogy nem csak kitaláltam!

2012. jún. 17. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!