Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen [gombsoros] telefont...

Queasy kérdése:

Milyen [gombsoros] telefont érdemes venni?

Figyelt kérdés

Múlthéten megváltam a Live with Walkmann telefonomtól, mert már tavaly ősz óta megvolt és egyszerűen nem tudtam megszokni, irritált az érintős dolog. Feltételezem, hogy a gombsorosok közt is van mindenféle kacat, ezért a tapasztaltabbak tanácsaira lennék kíváncsi, hogy gombsoros közül mit választanának.

A kamera és a wifi/3g nem érdekel, nekem telefonálásra és zenehallgatásra kell. Maximum 30 ezret szánnék a dologra.



2012. jún. 10. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
A gombsor a qwerty billentyűzetet takarja? Függetlenül vagy valamelyik szolgáltatótól?
2012. jún. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem qwertyre gondoltam, de akár még az is jöhet! A szolgáltató teljesen mindegy.
2012. jún. 10. 23:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Nokia c2-01, Nokia X2, Nokia c5-00 (utóbbi GPS-es). Csak telefonálásra és zenehallgatásra az x2-t ajánlom, bár 3G nincs benne, van 5MP kamera vakuval (de autofókusz híján nem a legjobb), és a 3 közül ennek bírja legtovább az akksija, valamint füles nélkül is megy a rádiója. Mobilarénán ennek a 3-nak nézz utána további infóért, én ezeket mondanám.
2012. jún. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!