Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 3 fénykép, amit tuti nem én...

3 fénykép, amit tuti nem én fényképeztem, hogy került a telefonomra?

Figyelt kérdés

Szóval, amit adott:

Sony Ericcson Xperia x10.

Tegnap este találtam meg a képeket.Fogalmam sincs hogyan került a telefonba. A képek 2012. 04. 05.-én készültek 23.30-kor. Az időről annyit kell tudni, hogy én ekkor biztos hogy aludtam és a telefon is mellettem volt, úgy hogy a kamera a polcon volt (szóval legjobb esetben is full fekete kép), és mégis valahogy ott az a 3 fotó. Nem, nem más küldte át.Nem, nem lopta el senki. Nem jut eszembe semmi magyarázat.

Itt vannak a képek:

[link]

[link]

[link]


2012. jún. 17. 09:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kutya, vagy macska?
2012. jún. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Mondjuk az már egy jó pont, hogy nem az Ezotéria kategóriába írtad. Valaki megviccelhetett, vagy annyira fáradt voltál, hogy már alig tudtál magadról és te fényképezted. Csak abban reménykedek, hogy nem egy szellem tette, mert az rettenetesen ijesztő volna, plusz rossz lenne a kategória is.
2012. jún. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
egyik jobb kép ,mint a másik,és értékesek,le ne töröld véletlenül őket,
2012. jún. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én sajna nem tudom, de kiváncsi vagyok a véleményekre.

Nekem egyszer egy kimenő,sikertelen hívásom volt ami szintén megmagyarázhatatlan volt és sem én sem más nem használhatta a telefont.

2012. jún. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
háziállat nincs,a képen lévő helyszíneket pedig nem ismerem fel
2012. jún. 17. 10:03
 6/13 anonim ***** válasza:
Félálomban nyomkodhattad telefonod, véletlenül fényképeztél, és nem is emlékszel rá.
2012. jún. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
amúgy ha a 2. képet kivilágosítjátok akkor a 3. lécnél látni egy "szemet". persze lehet hogy ezt már csak az agyam képzeli oda
2012. jún. 17. 10:04
 8/13 anonim ***** válasza:
Vagy csörgött a telefonod, vagy azt álmodtad, hogy csörög, és össze-vissza nyomkodtad álmodban.
2012. jún. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Legalább így néz ki a házatok?

Utolsó: próbáld felhívni azt a számot, és próbálj valami halálesetről kérdezni velük kapcsolatban.

2012. jún. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem volt akkor tájt sem bejövő, sem kimenő hívás és mint említettem nem ismerem fel a helyszínt.
2012. jún. 17. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!