Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a gyorsabb? HTC One X...

Melyik a gyorsabb? HTC One X vagy Samsung Galaxy S III?

Figyelt kérdés
Melyiket éri megvenni? Melyik akadozik kevésbé?(nemérdekel, hogy felesleges a négy mag)
2012. jún. 17. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább HTC, Samsung sosem volt jó az Android optimalizálásának terén. És az SIII-nak az agyaghasználata is gyenge azért a pénzért.
2012. jún. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
S3 jobb mint a onex!
2012. jún. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kedves második, ezt kifejthetnéd...

Kb. ugyanazt tudják, néhány kivétellel (One X - 1,5 GHz Quad Core, míg sIII 1,4 GHz Quad Core), HTC valamivel kisebb méretű, jobb az ár/érték aránya.

2012. jún. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Az s 100 mhz nrm számít

Csak az s3 tele van hasznos dolgokkal

Pl a szenzor ami a trkintetedet figyeli vagy az svoice és még rengeteg sok jó dolog

2012. jún. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

SGS3 egyáltalán nem akadozik, HTC One X néha-néha igen, de nem zavaró.

Hardveresen mindkettő jó, de HTC >>>> Samsung.

2012. jún. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az S Voice-szal itthon, Magyarországon a kis seggedet kitörölheted, ugyanúgy, mint a Siri-vel, mert nem ide tervezték.Persze eldumálhatsz vele unalmasabb perceidben.A szemkövetést nem hiszem, hogy minden user 100%-ban használná, addig jó, míg a haveroknak a suliban vagizol vele 2 percig, megy a "hű" meg a "há" és ennyi.Ugyan ez a helyzet a motion sensoros high-end megoldásaival, hogy a teló döntögetésével tudsz átpakolni ikont a másik oldalra.Marha nagy tudás, úgy is mindenki az ujjával fog operálni a kijelzőn, ha már egyszer van.Az NFC chipet ugyanúgy nem fogod tudni használni itthon egyelőre semmire, az anyaghasználat silány ennyiért, mégis függetlenül több, mint 50 rugó van a két teló között.Miért is?Ezekért az egyelőre felesleges cuccokért a hülye fizet csak ennyit...


Kérdező: Szerintem is a One X.

2012. jún. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért a Galaxy-t is meg lehet akasztani. Jó példa erre ha a Home gombot megnyomjuk, a legtöbb esetben akadozva hozza be a főképernyőt.
2012. jún. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem bírtam az sgs3 telefont megakasztani a "home" gomb is tökéletesen működik szaggatás nélkül. Nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem ez a legjobb eddigi telefonom amit kipróbáltam. (GSM -es rokonom van :) )
2012. jún. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem értem miért nem látják be a sony meg htc fanok hogy jelenleg az sgs3 a legjobb!
2012. jún. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!