Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van akinek kijött már a...

Van akinek kijött már a hivatalos Android 4. 0 ICS a Telenoros Sony Ericsson 'Live with Walkman' (WT19i) telefonjához?

Figyelt kérdés

Még mindig nem jelent meg az új rendszer a telefonomra!

A Sony oldalán úgy olvastam már megjelent a frissítés erre a telefonra is. Tudtommal Magyarországon is elérhető és többen is írták fórumokon, hogy megkapták az új androidot. Nekem azonban még mindig nem jött értesítés róla. Ránéztem a Sony PC Companionon és a Sony Update Serviceben is, de nem talált elérhető frissítést. Az én szolgáltatóm a Telenor, gondolom emiatt késik.

Van akinek kijött már a hivatalos Android 4.0 ICS a Telenoros Sony Ericsson 'Live with Walkman' (WT19i) telefonjához? Mikorra várható a megjelenés?



2012. jún. 17. 15:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak azoknak jött ki szolgáltatós telóra akik flashtool-al ráraktak egy független, generic romot....
2012. jún. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Nekem se jött még ki, kérdeztem többször is, de basznak válaszolni. Szerintem nem kell semmit kókányolni, hogy meglássa a SEUS vagy a PC Comp. a friss ROMOT.
2012. jún. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Már várom nagyon, kíváncsi vagyok az ICS-re!

Köszi a válaszokat!

2012. jún. 23. 00:10
 4/17 anonim ***** válasza:

"Szerintem nem kell semmit kókányolni, hogy meglássa a SEUS vagy a PC Comp. a friss ROMOT."


Sokan türelmetlenek és felrakják pl. flashtool-al az xda-ra felrakott generic romot...

2012. jún. 23. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Nekem letöltötte a frissítést még sem tudom telóra rakni kirakja az ábrákat hogy mit kell csinálni, töltsem fel, kapcsoljam ki várni 5 másodpercig, majd dugjam rá az usb t és közben nyomjam a hangerő gombot nem csinál utána semmit utána vissza kell kapcsolnom?? HELP
2012. jún. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Nekem tegnap lett meg, bár nem raktam rá és szerintem egy darabig nem is fogom.
2012. jún. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
ELŐZŐ VAGYOK: Sony Ericsson PC Companion kijelezte, hogy van frissítés, egy gombnyomás az egész és frissíti.
2012. jún. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Előző:

Írd már le nekem, hogy mit is csinált a Companion, mert nekem azt mondja, hogy a telefon naprakész!!

2012. júl. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a bajom! Senki nem tud semmi konkrétat mondani, még a telnorban sem! Tiszta szörnyű! Nem értem, hogy akkor most van akinek már megvan, és van akinek meg nem engedi egyik program sem?
2012. júl. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Első választ nem ártana elolvasni...
2012. júl. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!