Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van akinek kijött már a...

Van akinek kijött már a hivatalos Android 4. 0 ICS a Telenoros Sony Ericsson 'Live with Walkman' (WT19i) telefonjához?

Figyelt kérdés

Még mindig nem jelent meg az új rendszer a telefonomra!

A Sony oldalán úgy olvastam már megjelent a frissítés erre a telefonra is. Tudtommal Magyarországon is elérhető és többen is írták fórumokon, hogy megkapták az új androidot. Nekem azonban még mindig nem jött értesítés róla. Ránéztem a Sony PC Companionon és a Sony Update Serviceben is, de nem talált elérhető frissítést. Az én szolgáltatóm a Telenor, gondolom emiatt késik.

Van akinek kijött már a hivatalos Android 4.0 ICS a Telenoros Sony Ericsson 'Live with Walkman' (WT19i) telefonjához? Mikorra várható a megjelenés?



2012. jún. 17. 15:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Elolvastam azt első választ, csak nem hiszem el, mivel a páromnak egy hetes a készüléke ami trémobilos és a Companion már lefrissítette neki 4.0-ra! Akkor most hogy is van ez??????
2012. júl. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Kérdést se olvasod el?


Telenor...

2012. júl. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%

#11


A "trémobilnak" mi a tök köze van a telenorhoz?


Az, hogy a t-mobile kiadta, még nem jelenti azt, hogy a többi szolgáltató is kiadta.

2012. júl. 5. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

13!

Az első válasz volt "megjelölve", hogy olvassam el...

Erre reagáltam...

2012. júl. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom de én abban egy szóval se írtam a t-mobilt...


Komolyan mit nem lehet azon érteni, hogy valaki pl. flashtool-al felrakott egy gyári független romot és ezzel lecserélte az eredeti telenor romot?


Nekik frissítette már a pc companion vagy a seus ics-re.

Akiknek meg eleve független a telójuk az már hetek óta frissíthető....


Az, hogy a t-mobil frissíthető, nem jelenti azt, hogy a telenor is....

2012. júl. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Mától frissíthető a Telenorosoknak is! Legalábbis nekem, most jött róla értesítés.
2012. júl. 12. 12:40
 17/17 anonim ***** válasza:

Ez a 65%-os ürge látom mindenkit szeret lepontozni, akinek más a véleménye.


Jobb lenne mindenkinek, ha az IQ-ja lenne akkora, mint az ego-ja...

2012. júl. 14. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!